Skocz do zawartości

Jak dzik w szyszki......


Matijus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Gdzieś kiedyś widziałem skrzydło do kupienia, kadłub do odratowania, silnik kręci tylko ta ośka na przodzie wygięta, ale ona dokręcana na 4 imbusy, to pewnie też idzie dostać :) Lipo lekko dostało, jedna cela leciuteńko wbita na samym końcu, będzie żyć :D no i plus że przy tak silnym walnięciu aż bateria się odłaczyła. Nie wiem jakim cudem bo napewno nie przez pociągnięcie przez baterię, ona sama solidnie przyczepiona tylko przesuneła się o 1cm . Ale dzięki temu pewnie regulator cały bo silnik momentalnie przestał działać. Nie wiem jeszcze co z odbiornikiem, jutro zrobię przegląd, plus tego że antenki były luźno to ich nie wyrwało. Ale siła była taka że mogło je naderwać. Jutro się okaże. Swoją drogą ciekawe jak by to wyglądało jak by wbił się bezpośrednio w ziemię, bo tak to miał "MIĘKKIE" lądowanie w polu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę przegiąłem. Poleciałem za nisko i akurat trafiłem na najwyższą łodyge kukurydzy na polu..... na pełnym gazie :D

No risk - no fun  ;).

With many risk - with very many work @ cash  :wacko:

Crash = lost cash

 

Kto z Nas tego nie zaznał.... niech pierwszy rzuci sakiewką  :D

 

Odbuduj i zabawy ciąg dalszy  :). Wzmocnij natarcia antykukurydzianie. Bo że znowu przegniesz niebawem - to pewne. Trudno jest coś osiągnąć tu bez ryzyka, taki fach i już  ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbuduje, ale to później, bliżej mam do skończenia innego pylona (szybszego mam nadzieję :D )

Znaczy się, że stawiasz na przecinaka  :lol: ? Hmm... dobry sposób na kukurydzę  B)

Tylko dzikowi siniaka nie nabij, gdyby akurat się tam posilał  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.