Skocz do zawartości

mocny klej?


sawcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zależy co :D. Napisz o jaki materiał Ci chodzi, bo nie ma kleju uniwersalnego.

 

Do drewna moim zdaniem super jest Pattex Express, szybko łapie i trzyma naprawdę mocno, ostatnio skleiłem skrzynkę i wszystko się trzyma mimo dużego ciężaru.

Do pianki używam Dragon'a Polimerowego, ale polecany jest UHU Por.

Zawsze przydaję się jeszcze CA (Klej cyjanoakrylowy), czy to do EPP czy do drewna.

Od czasu do czasu też jakaś żywica, co prawda ja używam czasem nawet do klejenia Epidianu 53, ale do klejenia lepiej coś do tego stworzonego z krótszym czasem wiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no nie napisane o co cho :) 

chodziło o sklejenie  sztucznej listwy z metalem  , już porobione , wybrany został klej epoksydowy PL produkcji na razie daje radę, zobaczymy jak długo bo część pracuje i może puśćić chociaż na razie jest kamień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym byście skleili podstawę lampy ogrodowej zrobioną z aluminium i pomalowaną farbą? Farba wygląda na proszkową. Nie zadziałała żywica epoksydowa ani 5 minutowa ani 20 minutowa - obie nie trzymają w ogóle. Nie działa też CA i UHU POR - ten ostatni wprawdzie łapie ale "mocy nima".

 

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bez żadnego trybu i aby nie być zbytnio namolnym: Irku, jaka jest różnica między moim " szpak dziobał bociana" , a Twoim "bociana dziobał szpak" ? Jakoś nie mogę dostrzec różnicy i może właśńie stąd biorą się te różnice w liczeniu ułamków... Cóż. Co szkoła, to inny wynik. ;-)

Marku Irkowi chodzi o to żeby otrzymać odpowiedź:

 

Marek, powtarzam to dzieciom w szkole do znudzenia :D Ani razu !!!!! ;)

Więc żeby ta odpowiedź była prawdziwa to Szpak nie może dziobać Bociana bo ta teza będzie fałszywa.

Tak więc musi Bocian dziobać Szpaka a nie Szpaki Bociana. :D  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Marek moderowałeś swój post to faktycznie teraz nie ma żadnej różnicy. Gdyby nie było żadnej różnicy to nie poprawiałbym Twego pytania. Jeśli nie moderowałeś to od razu podałem poprawną odpowiedź ale uznałeś ja za niepoprawną. Więc nie bardzo wiem o co już chodzi.

Twój D.VII latał już czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.