Skocz do zawartości

TIGER MOTH relacja z budowy.


PAWEL B

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem model TM Henia i tak mnie zauroczył że zakupiłem tartaczek TM trochę mniejszy niż twój.Kadłub mam prawie gotowy, może do wiosny uda się skończyć
.Jeśli chcesz zrobić pełną makietę to sprawdz czy rozstaw fal i ilość zgadza się z oryginałem.

patrz patrz!, doradziłem , a sam nie pomyślałem otym :oops:

Zapowiada się fajny model :D

Jeszcze jak fajny i zarazem ładny. :D

Pokażesz zdjęcia swojego?.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 226
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Paweł masz racje u mnie są dzwigary cieńsze 6,5mmx6,5mm sosna,oklejone obustronnie balsą 2mm.

Ja budowałem mój model z zestawu kit Toni Clarka,są to plany mniej dokładne jako wykonawcze i całkiem inna konstrukcja niż USA.

Tobie wysłałem plany USA,z których można zbudować model od podstaw,więc wykonaj płaty zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Panie Henryku platy zrobie tak jak na planach mam .Od poniedzialku popracuje przy skrzydelkach .

A to efekt mojej dzisiejszej pracy.

tmczescior5.jpg

 

tmbaldachimwy6.jpg

w800.png

Tych koleczkow bukowych tam nie bedzie zalorzylem je tylko dla pomierzenia katow zamocowania baldachimu ,beda tam prety stalowe a w skrzydlach rurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.