Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w doborze śruby napędowej


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W takim razie SZACUN że i tak dałeś radę te dwie łodzie zbudować !  :D

Każdy kiedyś zaczynał i strzelał gafy, ale najważniejsze żeby się nie poddawać, czytać, słuchać, podpatrywać, budować ,próbować i korygować błędy !

 W tej kolejności właśnie  :P

A ta duża łódka naprawdę fajnie wygląda i warto zawalczyć o to, żeby też fajnie pływała !!

Trzymam kciuki za powodzenie operacji !! B)

 

No i czekam na film z pływania po korektach !!!

 

Ps.

Jeden mój model latający przerabiałem dość znacznie chyba z cztery razy zanim poleciał tak jak chciałem ( są świadkowie tych operacji :) ), a potem latał jak po sznurku i lata do dzisiaj...  :rolleyes: 

Ale ja lubię poeksperymentować ! :P 

post-3419-0-90889100-1533313738_thumb.jpg

Edytowane przez kaszalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwal się Przemek modelem od środka bo tu nie o to Ci chodzi.

Przerób łódkę tak ja koledzy radzą w/g obowiązujących proporcji takich konstrukcji i nie kupuj następnej śruby bo nie od niej to wszystko u Ciebie zależy. Śrubę kup na końcu jak uzgodnisz z wodniakami , że model gotowy i jaka to ma być w końcu śruba.

W takim razie SZACUN że i tak dałeś radę te dwie łodzie zbudować !  :D

Każdy kiedyś zaczynał i strzelał gafy, ale najważniejsze żeby się nie poddawać, czytać, słuchać, podpatrywać, budować ,próbować i korygować błędy !

 W tej kolejności właśnie  :P

A ta duża łódka naprawdę fajnie wygląda i warto zawalczyć o to, żeby też fajnie pływała !!

Trzymam kciuki za powodzenie operacji !! B)

 

No i czekam na film z pływania po korektach !!!

 

Ps.

Jeden mój model latający przerabiałem dość znacznie chyba z cztery razy zanim poleciał tak jak chciałem ( są świadkowie tych operacji :) ), a potem latał jak po sznurku i lata do dzisiaj...  :rolleyes: 

Ale ja lubię poeksperymentować ! :P 

Andrzeju, czy mógł byś zastanowić się, w Twoim przypadku to już chyba sześć razy, zanim wyślesz jakiś nie na temat post?

I po co jak zwykle podkolorowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan - a dlaczego się nie ma pochwalić ? 

Zrobił kawał łodzi w pięknym oldtimerowym stylu, włożył serce, starał się i to jeszcze w trudnych warunkach realizacyjnych - nikt nie jest od razu doskonały i każdemu się małe wtopy przytrafiają !!  :rolleyes:

Pewnie Przemek skorzysta z kilku naszych uwag i doprowadzi do poprawnego pływania tej jednostki.

Dobrze że zapytał bo sam mógł by mieć trudności w wyprowadzeniu tego na prostą - nie ma co się tu kwasić i traktować go z góry .

To w końcu zabawa i relaks ma być , pomoc i zachęta dla rozwoju modelarstwa a nie jakieś połajanki....

A jeżeli chodzi o kolory tekstu to czasami warto ich użyć aby wydobyć pewien kontekst - lubię kolory więc ich używam skoro są dostępne takie możliwości !

Szarości mamy dość na co dzień ! :rolleyes:

Pozdrowienia !

Ps.

Ale przemyślę Twoje uwagi !  :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.