Skocz do zawartości

Heli KDS500 Proszę o pomoc w uruchomieniu


Jean
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od kilkunastu dni stałem się szczęśliwym posiadaczem KDS500 .Kiedyś bawiłem się helikami typu Lama,ale ten to zupełnie co innego.

Chciałbym prosić kolegów o pomoc w podłączeniu i uruchomieniu modelu jak na wstępie. Oczywiście nawet odpłatnie.

Posiada on elektronikę,bez pakietu i aparatury. Zakupiłem aparaturę Flyski FS-i6X i odbiornik FS-iA6B (oczywiście nie wiem, czy to dobry pomysł),zamówiłem również aku do nadajnika, ładowarkę. Nie znalazłem w okolicy nikogo,kto zajmuje się helikopterami RC(możliwe,że źle szukałem:))

Nie mam w ogóle bladego pojęcia jak się do tego zabrać,jak podłączyć,serwa,żyroskop do którego kanału w odbiorniku i dlaczego akurat tak,a nie inaczej.

Ja wiem,że moja wypowiedź jest chaotyczna i mało przejrzysta,ale proszę o wyrozumiałość,to mój drugi post,dziś postanowiłem zawitać na te forum i mam nadzieję na wsparcie.

Pozdrawiam wszystkich raz jeszcze...

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Taaaa ,dziękuję kolego ślicznie,ale tak myślę,cy nie lepiej żeby ten sprzęt wylądował u Adama w serwisie??

Przynajmniej cały by był dłużej:)i skonfigurowany porządnie,a ja chyba powinienem kupić coś trwałego i łatwego w obsłudze na początek,natomiast ukończony Kds postawić na meblach w salonie i wieczorami przy dobrej Brandy podziwiać maszynę:) gdy żona pójdzie spać:)

Pozdrawiam

P.S wspaniałe forum,extra tematy, nawet nie myślałem,że tyle jest fanów modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.