Skocz do zawartości

Heli KDS500 Proszę o pomoc w uruchomieniu


Jean
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od kilkunastu dni stałem się szczęśliwym posiadaczem KDS500 .Kiedyś bawiłem się helikami typu Lama,ale ten to zupełnie co innego.

Chciałbym prosić kolegów o pomoc w podłączeniu i uruchomieniu modelu jak na wstępie. Oczywiście nawet odpłatnie.

Posiada on elektronikę,bez pakietu i aparatury. Zakupiłem aparaturę Flyski FS-i6X i odbiornik FS-iA6B (oczywiście nie wiem, czy to dobry pomysł),zamówiłem również aku do nadajnika, ładowarkę. Nie znalazłem w okolicy nikogo,kto zajmuje się helikopterami RC(możliwe,że źle szukałem:))

Nie mam w ogóle bladego pojęcia jak się do tego zabrać,jak podłączyć,serwa,żyroskop do którego kanału w odbiorniku i dlaczego akurat tak,a nie inaczej.

Ja wiem,że moja wypowiedź jest chaotyczna i mało przejrzysta,ale proszę o wyrozumiałość,to mój drugi post,dziś postanowiłem zawitać na te forum i mam nadzieję na wsparcie.

Pozdrawiam wszystkich raz jeszcze...

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa ,dziękuję kolego ślicznie,ale tak myślę,cy nie lepiej żeby ten sprzęt wylądował u Adama w serwisie??

Przynajmniej cały by był dłużej:)i skonfigurowany porządnie,a ja chyba powinienem kupić coś trwałego i łatwego w obsłudze na początek,natomiast ukończony Kds postawić na meblach w salonie i wieczorami przy dobrej Brandy podziwiać maszynę:) gdy żona pójdzie spać:)

Pozdrawiam

P.S wspaniałe forum,extra tematy, nawet nie myślałem,że tyle jest fanów modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.