Skocz do zawartości

Niby drobnostka, ale użyteczna...


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, fajne. Ale jak to jest zasilane? :-)

 

 

 

A tak na poważnie - skoro działa i pomaga to git. Można by myśleć o tym, która gumka ile lat wytrzyma, ale nie wiem czy to tego zachodu warte - testy itp.

 

Kiedyś widziałem też kluczyki na sznureczek przywiązane do klamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zapytam, po co zamykać drzwi do pokoju na klucz ? Nie wystarczy ustalić zdrowe zasady i sobie w rodzinie ufać po prostu ??

Totalne szukanie dziury w całym...jest tysiąc, no może mniej ;)  powodów dla których klucz jest przydatny do zamykania drzwi i nie ma to nic wspólnego z zaufaniem do rodziny...

Ja tam skorzystałem z pomysłu,klucz regularnie wypadał co jakiś czas irytując mnie za każdym razem. Mega prosty sposób i mega skuteczny ,działa bez zastrzeżeń :)

 

20180912_155321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, bo prosty i skuteczny. Tylko dopieścić estetykę i patent jest.

W tym samym celu stosowałem mały magnes, ale to tylko do żelazistych się nadaje.

Kluczyk jest przydatny w drzwiach głównych, bo mój pies otwiera je bez trudu w obie strony, tylko w jedną nie potrafi zamknąć za sobą. A często w tę drugą jakoś tak Mu się zapomina... 

Tego Go uczyłem.

Ciekawe - w trybie zwyczajnym, znaczy się niezbyt pilnym, nie robi tego bez pozwolenia.

Tego Go nie uczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.