Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata F3F (zbocze) - Rugia październik 2018


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przenieśliśmy się na inne zbocze, ale nie udało się zakończyć grupy. Jutro zaczynamy latanie na Wind Tunelu. Ja lecę jako pierwszy. Wiec pobudka o 6

W międzyczasie była dekoracja uczestników Eurotouru, gdzie dostałem koszulkę. Szkoda ze minęły czasy gdy za pierwsza dziesiątkę były jakieś fanty modelarskie czy gorące ojro

 

Dzisiejszy dzień zakończyliśmy miło z Czechami i teamem organizatorów w restauracji przy dobrym jedzonku i pifku ;)

Kolejni chętni na wspólne, zimowe latanie na Rusku się pojawili ;)post-9196-0-21244900-1538861474_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzis w końcu przywiało. Zaczęło się od 20ms a skończyło na 8. Ja niestety nie umiałem znaleźć sposobu na to zbocze i bez względu na wiatr leciałem 42-43sek. A każdy abiturient przedszkola powinien poleciec w takich warunkach poniżej 40sek.

Na szczęście zabawa zaczyna się dopiero od jutra. Dziś jeszcze czeka nas oficjalne otwarcie mistrzostw i transmisja live dla was oraz bankiet ( tylko dla nas )

post-9196-0-90819300-1538922956_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś lataliśmy na zboczu Goor. Zrobione były 4 pełne kolejki. W pierwszym locie zapoznałem się ze zboczem i po locie stwierdziłem ze lepszy będzie inaczej ustawiony model. Kolejny lot był całkiem dobry, następny przyzwoity biorąc pod uwagę warunki jakie były, a czwarty trochę słaby (jednak tek poprawny po uwzględnieniu warunków). Pogoda dość zmienna ale raczej w miarę sprawiedliwa. Każdy mógł trafić w lepsze powietrze i w bryndzę.

Trochę pecha miał Kamil w jednym locie, bo uzyskał bardzo dobry czas jednak musiał lot poprawiać, ponieważ sędzia zadzwonił a modelu na bazie nie było. Poprawka tego lotu już była kiepska.

Wynikow na razie nie ma. Nieplelne są na f3xvault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro postaram się Was nawiedzić. Z tego co czytałem to tam jest spory problem z parkingami właśnie - raz że płatne, dwa że mało.

Jak rozumie na razie to zbocze nr 1. Tylko czemu Wy tam wszyscy tak wolno latacie? Co, jakieś 49 s. Ja liczyłem że w końcu zobaczę loty tak po max 35s,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś....

Dziś. Było bardzo ciekawie. Wiatr jakby z większą odchyłka niż dopuszcza regulamin, jednak ze względu na to ze w niedziele ukraiński pilot zmasakrował system pomiaru wiatru nic nie bulo wiadomo. Teroeoretyvznie odkatalisny 1 koleje i 2 grupy ale po naszym proteście wyszło ze to było jedna kolejka i jedna grupa. Nie wiem co zwojowali Amerykanie

Pozdrowienia dla Krzyska, który nas odwiedził. I zobaczył ;) może nie najszybsze loty, ale pewnie tez ducha walki ;) lub potyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.