Skocz do zawartości

Cześć


_Marcin_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Hej,

 

Jestem Marcin. Moim głównym hobby jest astronomia amatorska, może nie daje tyle adrenaliny co sterowanie akrobatami i przecinakami, ale potrafi przyprawić o totalny opad szczeny. Polecam znaleźć sobie kogoś zorientowanego w temacie, kto pozwoli chociaż ten raz w życiu spojrzeć przez teleskop i przekonać się na własnej skórze, że nie mijam się z prawdą :-).

 

Ostatnio trochę przypadkiem trafiłem na lotnisko kolegów z RC TEAM Kęty. Troche przypadkiem, bo latające modele słychać na pół wsi :-). Tydzień temu trafiłem na mini-zlot, pooglądałem modele, pooglądałem jak koledzy latają no i narobiłem sobie apetytu, żeby też spróbować sam. Ceny najprostszych modeli są znośne (ceny sprzętu astro chyba bardziej potrafią przyprawić o zawrót głowy), lotnisko i koledzy, którzy pewnie chętnie pomoga i doradzą są na wyciągnięcie ręki, więc takiej okazji nie można zmarnować. Szczerze byłem zaskoczony tym, że tak dużo osób zajmuje się modelarstwem w Kętach i okolicach. Spodziewałem się, że spotkam maksymalnie dwie osoby, które urozmaicają sobie czas latając modelem, a tu takie miłe zaskoczenie. Lotnictwem interesowałem się od zawsze, kilkadziesiąt sklejonych modeli zaliczyłem, więc przyszedł czas na kolejny krok. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.