Skocz do zawartości

Skrzywiony wał silnika


northrop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Skrzywiłem dzisiaj wał silnika elektrycznego który nie jest już produkowany od kilku lat. Czy moglibyście mi doradzić co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?. Lepiej zrobić nowy wał, czy wyprostować ten. A jeżeli ta druga opcja to czy jest jakaś sprawdzona metoda na to, albo jaki fachowiec mógłby się tym ewentualnie zająć?

Znalazłem podobny wał na hk, jednak nie znam jego wymiarów :https://hobbyking.com/en_us/durafly-t-28-trojan-v2-prop-shaft-and-spinner-nut.html

Napisałem z zapytaniem do HK i niestety nie wiedzą, bo producent im nie podał wymiarów, więc napisałem do producenta i czekam na odpowiedź.

 

 

 

5bb251792363d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę to wałek(gwintowany) wciskany jest w talerzyk. Jeśli nie będzie innego wyjścia to można wcisnąć inny prosty.

Powiększyłem sobie zdjęcie i chyba jednak nie jest wciskany, jakby co, to mogę Ci wytoczyć nowy.

Napisałem do Pana wiadomość prywatną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.