Skocz do zawartości

Propozycja


Gość marnod2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że wchodząc na czyjąś stronę należy pozostawić po sobie jakiś znak.

Może to być minus, czasami plus.

Nie przemijajmy, bo nikt tak jak my pomijając nie będzie pamiętał o nas.

Wreszcie przydały by się te strzałki.

 


Mamy tu zielone( to pozytywna ocena) i czerwone( to negatywna ocena).

Po co to jest w systemie?

By go używać.

Zacznijcie to robić a Świat będzie lepszy.

Zapraszam do dyskusji na taki dziwny temat.

Macie to od lat i nie korzystacie.


Ten minus to za co? 

bo chcę porozmawiać?

Jeśli tak patrzysz na Swoje życie, to jesteś w gorszym dołku niż ja.

Myślałem, że już się stoczyłem, jednak inni mają gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Marek, ja się nie chcę wdawać w jakiekolwiek rozważania.

Mam prostą prośbę, chciałbym zobaczyć jak prowadzisz do końca warsztat z budowy P-47 i kończysz to udanym oblotem, bo fajny model i fajna technika budowy.

Tyle.

 

Mam jednak obawy, że zboczysz i zbłądzisz...

Niemniej trzymam kciuki.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszcie.

Mam się wylogować?

To Hyde Park.


Bartku to jak najbardziej poważny temat.

Należy rozmawiać(nie łącz tego z moją relacją P 47)


Wrzuciłem taki temat, bo z przerwami i swoimi wybrykami.... .

Jestem tu już chyba z 7 lat(cirka).

I myślę,że czas zrobić korzyść ze strzałek.

Młodym to pomoże, a nam nie zaszkodzi.


Już działa.

Teraz czas przenieść to na forum.

Chyba, że to znaczy iż nowe nie jest do przyjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat i ani jednego skończonego modelu .....(mimo że robicie te modele we "dwóch"  ;) )

Zapomniałeś za co dostałeś bana -za marudzenie na każdym kroku ,biadolenie i namolność ,a teraz to już  stalking w stosunku do Rawena  ... - jak macie "trzeciego" kolegę to szykuj mu profil bo na tym długo nie pojedziesz .

Ten człowiek jest niereformowany

Gdzie moderator??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławku zawsze Ciebie szanowałem, bo gdy zobaczyłem Twoje modele byłem zachwycony.

Wybacz, dziś mam większe aspiracje(jeśli chodzi o modele- nie jestem pilotem, bardziej interesuje mnie budowanie).

Uważam,że Ty, Robert i Bartek zatrzymaliście się na etapie zabawy w latanie.

To wasza decyzja, ale czemu jeśli ktoś dąży by zbudować "model", wszyscy przeszkadzacie.

Bo ten model poleci tylko raz?


Dążymy do doskonałości.

Dla każdego jest inna.


Ponieważ z natury jestem złośliwy, wszystkich zapraszam do mojej relacji P 47, tam do woli można dawać strzałki zielone i czerwone.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy warto ciągnąć jakieś spiny? Ok rozumiem każdy ma czy to zły dzień czy to inne zdanie, też miałem chyba dwie lub trzy ostre wymiany zdań ale ok powiedzieliśmy sobie co mieliśmy i koniec. Osobiście omijam konflikty po prostu je olewam. Napisał już to nie jeden na tym forum "Jest to forum modelarskie, piszcie o modelach co i jak je robicie", nieważne czy ktoś je skończył czy nie to jego sprawa. Po prostu czasem olejcie to co ktoś napisał.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odciołem się od tego człowieka, ale on jakoś ode mnie nie może. Zakochałeś się czy co? Słuchaj ja mam żonę, syna-daj sobie spokój! Ty nie możesz żyć inaczej, tylko własnie w ten sposób. Udzieliłem Tobie wskazówek-zbeształeś mnie, że to jest złe, że nie znam się  na modelarstwie, budowaniu-ale i tak postępujesz według udzielonych rad, wstawiasz posty-po czym je usuwasz aby zatrzeć prawdziwy ślad przebiegu rozmowy, ty wielki pan po Politechnce-q...wa chyba korespondencyjnie!! Na szczęście nie jesteś moderatorem ani bogiem tutaj-a moderator w końcu zobaczy, jak upierdliwym człowiekiem jesteś. Te twoje tworzenie wymyślnych tez nie popartych niczym, podważanie zdania innych, obraźliwe PW. Napiszę jeszcze raz tutaj-w czarnej dziurze ciebie mam, i liczę, że szybko zakończysz działalność tutaj na tym forum. Nie spinam się w stosunku do ciebie, i nie mam ochoty na jakąkolwiek formę kontaktu, na Twoje teksty nie reaguję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym, niekłamanym szacunkiem Mateuszu! Fakt, to forum czysto modelarskie i nie tylko / o zgrozo???/ lotnicze, ale nie zupełnie i chwała mu za to ... Piszą tutaj nie jakieś sowieckie boty czy inne trolle niewiadomej prowieniencji, a normalni ludzie, tacy z krwi i kości. A skoro tak, to mają prawo mieć zły dzień, czuć się deczko sfrustrowani / powodów bez liku/ i czasami pisanie wyłącznie o modelach, czy drogach, do ich urzeczywistnieniach, staje się po prostu , najzwyczajniej nudne. Tak, ja , ten stary pierdziuch, bardzo subiektywnie uważam i mam nadzieję, że jasno sie wyraziłem. Tak, po prostu - bardzo nudne. Jest tyle ciekawszych tematów / zacząłem czytać książkę Norwega o Berlinie - jestem bardzo, bardzo "pod wrażeniem" i gorąco polecam, jeśli ktoś lubi czytać/. I osobisty przykład, aby zbyt daleko nie szukać. Dłubię przy łódce podwodnej, nie mojej zresztą, ale tak wypadło... Nudzi mnie to setnie, robota głupiego w całej okazałości, bo całość obliczona wyłącznie na wyciągnięcie kaski od tego, kto te zeszyty zaprenumerował. Zero własnej inwencji /pardon - znacząco zredukowałem ilość klepek na kadłubie tej pokraki/. I co? Mam się na kogoś dąsać, że dał zły komentarz? Nie leży mu zupełnie ten temat? Mam go "ustawiać do pionu", bo sobie inaczej myśli? Jego prawo i moje także, że sobie piszę, co mi do mózgownicy wpadnie ... Samo życie, jak mawiali starożytni Eskimosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się zakończyć tą wojnę.

Myślę Marku, że "poparcie" mojej osoby, ze strony Mateusza powinno nas czegoś nauczyć.


Wyciągam rękę ku pojednaniu, ktoś myśli,że jest : wielki? mądry?bogaty?(co by tu jeszcze wymyślić?).


Marku.

wyświetlasz się na zielono,co znaczy,że jesteś w jakimś tam zakresie władny.

Czy ja muszę znosić kogoś takiego, tylko dlatego, że kiedyś(w młodości) popełniłem błąd?

Wróciłem, nie ukrywając się i znowu trafił mi się na drodze ktoś taki.

Jeśli to nie jest pech? to hahaha musi być zmowa.


Nie znam się na komputerach, jeśli jest to możliwe to ja prywatne rozmowy, na tym co on nazywa PW udostępniam.

Wyrażam zgodę by były publiczne.

Może to powstrzyma mojego przedmówce.


Ups, miałem na myśli Rawena.


Kochani, nic się nie dzieje.

Moja relacja nie ma plusów(to zrozumiałe) ani minusów.

Przed nami wybory, może czas na zmiany.


Modelarstwo to zabawa.

Bawmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, mój imienniku szanowny! Jaka wojna? Wybacz, ale zupełnie nie "kumam". Komuś nie "pasisz" z takich, czy innych względów, ktoś niezbyt Cię lubi, a ktoś inny zupełnie nie "kocha"... I co to ma do rzeczy? Masz swoje życie, swoich najbliższych, swoje pasje i przekonania moralno-ideowe. To jest Twój osobisty, "najmojszy" świat I nikomu nic do niego. A jak Cię inni widzą i piszą ...? , nawet nie chcę dociekać, jak ja jestem tu postrzegany, bo inaczej chyba pozostała by mi stosownie gruba gałązka brzózki, którą sobie osobiście wyhodowałem... Marku ! Rób swoje, slkeć jakiś latający model i się tym ciesz pełną gębą. To bezdyskusyjny sukces oderwać od gleby coś, co jest ciężkie , skrzydłami nie macha, a jednak lata. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuje,obejrzyjcie film, polski tytuł to "Idealny mąż"(Cate Blanchett, Julian Moore,Rupert Everett i Minnie Driver.).

Polecam.


Dziękuję Ci Marku,wreszcie życzliwe słowo.

Tak niewiele potrzeba by uszczęśliwić człowieka.


Masz rację, to mój model i moja brzoza.


Nadal nic,nie klikają na strzałki.

Ta dzisiejsza młodzież, o dupę potłuc.

Dziś już nic nie interesuje i nie bawi.


Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strzałkach zupełnie się nie znam i jeśli dostałbym jakąś w kolorze czerwonym, odebrałbym to jako sygnał: "czerwony" dostał to, co mu się należało. I pewnie była by to prawda najprawdziwsza. Ale w sumie, też mi to zwisa zupełnym kalafiorem. Co zaś do uszczęśliwiania, to nie mam najmniejszego pojęcia czy takie umiejętności posiadam i w tym temacie autorytatywnie mogła by się wypowiedzieć moja koleżanka-małżonka, ale osobiście bałbym się o to jej pytać...Niewiedza też bywa stanem błogosławionym... ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odciołem się od tego człowieka, (...)

Remigiuszu, wszystko, co piszesz po powyższych słowach dowodzi, że się nie odciąłeś, tylko dalej chętnie w tej przepychance uczestniczysz.

Co więcej, poczułeś wsparcie kilku kolegów i się rozkręciłeś, np.:

...wielki pan po Politechnce-q...wa chyba korespondencyjnie!!(...) w czarnej dziurze ciebie mam...

...taki dureń jak Ty tego nie rozumie. A celowo nie wstawiłem zdjęć, właśnie aby taki dureń się nie przypierdalał - to tak jeżeli chcesz poznać prawdę. Po za tym po tym poście chyba strzelisz herbatkę z melisy na uspokojenie.

Jaki by Marek nie był - moim zdaniem przeginasz z tymi tekstami.

Zrób może to, co już też zapowiadałeś: oznacz sobie Marka jako ignorowanego. Na razie jednak mam wrażenie, że Ci się na tym paliwie całkiem dobrze jedzie.

 

Marku daj sobie na wstrzymanie z tym kaznodziejstwem, rób relację i ciesz się hobby. Chyba, że w ogóle nie po to tu jesteś.

 

Fajnie by było jakby moderator nie wykonywał jednak na początku radykalnych ruchów, bo naprawdę szkoda każdej relacji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podziękowałem Markowi.

Nie jestem zaskoczony, acz liczyłem, że wcześniej mnie poprzesz Bartku.

Tu naprawdę jest niewielu ludzi(bez urazy) z którymi warto rozmawiać(to oczywiście moja ocena i wielu się nie zgodzi).

Cieszę się, że pomimo różnic mamy te same wartości.

Dziękuję.


Sprostowanie.

Nie mam na myśli Forum.

Ja jestem: modele elektryczne-modele średniej wielkości-iiiiii moja relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.

PW-to prywatne rozmowy-ich się nie publikuje, a szkoda, że usunełem. Pokazałbym.

Regulamin forum,chyba każdy ma przestrzegać:

pkt 8-świadome modyfikowanie i edytowanie postów, zmiana sensu wypowiedzi

tutaj także zaliczyłbym usunięcie ich, aby nie było do końca wiadomo  o co chodzi, i o co ten cyrk, kto zaczął-tak marnod niestety robisz tak, zmieniasz posty, usuwasz, aby zatrzeć ślad-ale ty określiłeś to sprzątaniem niepotrzebnych postów

-świadome wprowadzanie w błąd innych użytkowników forum wynikające ze swojej niewiedzy, złośliwości, czy też ,,wydaje mi się"- nie komentuje,tak niestety jest z twojej strony, jeszcze nic nie zrobiłeś-za moje wskazówki opierdoliłeś mnie, zrugałeś, że nie znam się na budowie modeli, w ogóle na mechanice- po czym moje wskazówki wykorzystałeś....

Mi możecie dać upomnienie z te bluźnierstwa, trudno, tylko w tym momencie własnie szkoda tych usuniętych PW-zmieniły by trochę widzenie tego o co chodzi, i dlaczego tak napisałem o Politechnice-z palca tego sobie nie wyssałem.

Kolejna sprawa to jak Bartku napisałeś -poparcie od paru kolegów-to nie tak. Uprzedziłem kto to marnod na jednym z moich postów-tylko te osoby słusznie zauważyły, że faktycznie nie warto (np. kolega Stema, Matijas) wdawać się z nim w dyskusje, niektóre maja dosyć tej paplaniny, bezsensownych złośliwości, domagania się uznania-pytanie za co?.

I tak na przemian krytykujesz, a za chwile -zbudujmy razem, i znów pocisk, i znów wujek dobra rada. Coś mi się wydaje, że masz zaburzenia osobowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film, który poleciłem zawiera kilka fajnych sentencji(kto chciał to obejrzał)

Mnie w tej chwili przychodzi na myśl, iż nie znam nikogo takiego, który tak wiele mówi, nie zawierając w tym nic.

Jak powiedział kolega   Amen.


Facet, Twoje wypowiedzi to bełkot.

Postaraj się przynajmniej rozdzielać sens tego co chcesz powiedzieć.

Kropka, przecinek, nawias itd.


Ta Pani w Bundes.. cos tam, też twierdziła, że Polska napadła na Niemcy.

itd.


Wchodzę na swój wpis i co?

Pokazuje się: edytuj, usuń itd.

Ja to ogarnąłem, Ty chyba jeszcze nie.

Może masz rację, ale póki ten system będzie miał usuń, edytuj, zatwierdz zmiany, to Ty g... możesz.

Administrator ma dostęp do prywatnych zapisów.

Ja udzieliłem pozwolenia, ponieważ niczego się nie obawiam.

Czas się poddać.

Odpowiedzialność Cywilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

8. Zabrania się świadomego modyfikowania i edytowania swoich postów, w taki sposób, że zmieniają one sens pierwotnej wypowiedzi, mając na celu wprowadzenie innych użytkowników w błąd.

Cytat z regulaminu. 

Opcja "edytuj" istnieje wydaje mi się po to, aby poprawić "byka" itp. Więc tak do końca Marku chyba tego nie ogarnąłeś  ;)

 

 

Ograniczę się tylko do tematów modelarskich technicznych.

A to cytat z Ciebie, w powitalni, ale tym tematem udowodniłeś żeś się w ogóle nie zmienił i głównie chcesz siać zamęt na forum.

 

Peace  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ,historia lubi się powtarzać... :)

Kiedyś zrobiłem "twardy reset " ale jednak "wirus" lubi wracać ;)

Szkoda że jednak nie nastąpił zwrot czy przemyślenie swoich poczynań i trzymanie się stricte modelarskich tematów .

 

Żeby jednak odnieść się do istoty tematu która zaintrygowała Marka polecam zerknąć

 

http://pfmrc.eu/index.php/topic/60369-ankieta-w%C4%85tpliwa-reputacja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tak złej reputacji to odnoszę wrażenie, że ucząc się modelarstwa,to zdobytą wiedzę przekazuję  też innym.

Myślę, że początkujący modelarze więcej dowiedzieli się przez moje błędy niż przez wspaniałe modele, które nie wiadomo jak zbudowano.

Darku, dziękuję, że mi przypomniałeś. Jedno zdanie i potrafi zmienić człowieka.

Wracam do P 47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zaskoczony, acz liczyłem, że wcześniej mnie poprzesz Bartku.

Nie miałem intencji popierania Cię i nie czuję się do tego zobowiązany, zareagowałem na to, co mi się nie podobało w słowach Kolegi Raven 75.

Niestety w większości zgadzam się z Kolegami, że powtarzasz swoje zachowania z przeszłości, z które dostałeś bana.

 

To tyle z mojej strony.

Czekam na relację z budowy P-47.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.