Skocz do zawartości

Odbiornik do Reely HT-6


chicken007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuję porady odnośnie doboru odbiornika do aparatury Reely HR-6 specyfikacja w linku na stronie 68 https://produktinfo.conrad.com/datenblaetter/1300000-1399999/001310037-an-01-pl-FERNSTEUERUNG_HT_6_2_4GHZ.pdf. Aparaturka działa całkiem fajnie jak za te pieniądze, chciałem dokupić drugi odbiornik i znalazłem takie coś https://allegro.pl/odbiornik-flysky-fs-ia6-6ch-dla-fs-i6-2-4ghz-afhds-i7645186769.html ale niestety nie działa. Przy bindowaniu mam komunikat na aparaturze binding OK ale odbiornik nie reaguje na komendy nadajnika i nie wyświetla mi na aparaturze parametrów (nie działa telemetria).

Czy jest ktoś w stanie doradzić jaki odbiornik zadziała z tą aparaturą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Też miałem aparaturę Flysky tyko brandowaną jako niemiecka JAMARA odbiorniki FlySky działały z nią bez problemowo gdyż nic w sofcie nie zmienili oprócz nazwy. Ja testowałem swoją z tymi odbiornikami i działały prawidłowo.

 

FLYSKY FS R6B

post-685-0-44651800-1542674649.jpg

 

FLYSKY FS GR-3E

post-685-0-90311600-1542674656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać tylko trzeba sprawdzić jaki system pracy jest napisany na odbiornikach. Te wersje co na foto są w systemie AFHDS i na taki trzeba zmienić w nadajniku. Strona 27 instrukcji.

Pojawiły się już wersje tych starych odbiorników w systemie AFHDS 2A ale to wszystko pisze na naklejce odbiornika.

Jeżeli nadajnik pracuje w systemie AFHDS 2A a odbiornik AFHDS to nie będzie działać.

Ja testowałem to na radiu TGY i FS ale ten REELY to pewnie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sorki że się nie odzywałem ale nie dostaje z jakiegoś powodu powiadomień na email. TO że moja aparatura ma możliwość zmiany z AFHDS 2A na AFHDS to wiem tylko kupiłem odbiornik z AFHDS 2S i identycznym oznaczeniem, w takim razie wygląda na to że trafiłem na wadliwy egzemplarz, no chyba że pomimo odpowiedniego systemu AFHDS 2A jest jeszcze jakiś ważny parametr, którego nie ma w instrukcji.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.