Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

nieśmiertelnik z grawerem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 perrax

perrax
  • Modelarz
  • 3 postów
  • Skądszczecin
  • Imię:Kamila

Napisano 09 listopad 2018 - 13:30

Cześć. Zbliżają się 18naste urodziny mojej siostry i chciałabym jej kupić coś wyjątkowego, może nieśmiertelnik z grawerem? Co o tym myślicie?

•  

• 0

#2 BRoman

BRoman
  • Modelarz
  • 936 postów
  • SkądPrądnik
  • Imię:Roman

Napisano 09 listopad 2018 - 13:52

Osiemnastka i nieśmiertelnik -ciekawe skojarzenie . Kup gustowną oprawę na dowód osobisty albo wizytownik z grawerką .

• 0

#3 zalesvw

zalesvw
  • Modelarz
  • 775 postów
  • SkądSzczecinek
  • Imię:Darek

Napisano 09 listopad 2018 - 14:32

Poza tym to takie pytanie raczej na "fejsie", tutaj możemy doradzić raczej jaki model dla siostry  ;)

• 0

#4 mr.jaro

mr.jaro
  • Modelarz
  • 1415 postów
  • SkądHannover
  • Imię:Jarek

Napisano 09 listopad 2018 - 15:22

A co to u licha jest "niesmiertelnik z grawerem", jesli mozna spytac?

• 0

#5 Tomasz D.

Tomasz D.
  • Modelarz
  • 603 postów
  • SkądKołobrzeg
  • Imię:Tomasz

Napisano 09 listopad 2018 - 16:15

A ten grawer, to ile ma lat?

• 0

#6 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1271 postów
  • SkądKrakow
  • Imię:Marek

Napisano 09 listopad 2018 - 21:25

Jak zwykle , niestety, ale mam brzydkie skojarzenie. Toż "nieśmiertelnik" to zawieszka dla potencjalnego trupa. Jest tyle innych możliwości dla uczczenia tej Jej wejścia w urzędową dorosłość... Samemu rusz głową, a najlepiej Ją znając, na pewno wymyślisz coś, z czego będzie bardzo zadowolona. Powodzenia!
  • 1

#7 ali1983

ali1983
  • Modelarz
  • 220 postów
  • SkądJasna/ Elbląg
  • Imię:Marcin

Napisano 09 listopad 2018 - 21:37

Niech se zrobi tatuaż! Pamiątka na całe życie więc musi być przemyślana dorosła decyzja. Pamiętam jak ja z tym musiałem właśnie do 18tki czekać
  • 0

#8 Emhyrion

Emhyrion
  • Modelarz
  • 2117 postów
  • SkądWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 09 listopad 2018 - 22:28

Ale Wy się dacie podpuszczać... przecież to konto założono dzisiaj, z daleka pachnie lokowaniem produktu

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
  • 1

#9 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1271 postów
  • SkądKrakow

Napisano 10 listopad 2018 - 00:22

Chyba Pawle masz 100% racji! W "mojej" wakacyjnej miejscowości codziennie widziałem takie uliczne stoisko, oczywiście "oryginał made in US Army" w stosownej scenerii /siatka maskująca, bagnety, jakaś imitacja "kałacha"/, tylko jakoś klientów nie było. Bo też i kto normalnie myślący chce mieć na szyi wisiorek przydatny wyłącznie wtedy, kiedy noszącemu go jest on zupełnie obojętny?...
  • 0

#10 BRoman

BRoman
  • Modelarz
  • 936 postów
  • SkądPrądnik
  • Imię:Roman

Napisano 10 listopad 2018 - 05:41

Absolutnie nie jest to lokowanie produktu ! 

Jest to lokalizacja "mózgowia "

Marek-pyta się ona a nie on... Siostra nie brat .

Może ogólno rodzinno towarzyska składka na kurs prawa jazdy ? To by było cóś !

• 0

#11 MareX

MareX

MareX

• Moderatorzy
  • 1271 postów
  • SkądKrakow

Napisano 10 listopad 2018 - 10:23

Cytaty: " tej Jej wejścia", "najlepiej Ją znając". Czy ja Romanie "zapytowywuję się" o jakiegoś brata? Chyba coś zupełnie innego przeczytałeś i zupełnie nie wiem gdzie to było. Nie ważne... Tak, pomysł ze sfinansowaniem kursu na prawko jazdy, to moim zdaniem dobry pomysł. Taki z najwyższej półki!  :) 

A tatuaż??? Toż to zepsucie swojej własnej skóry na całe życie i jaka pewność, że "wygrawerowany" symbol czy inny bohomaz, za dwa miesiące się przestanie podobać i będzie się go miało serdecznie dosyć? Stary jestem, to niezaprzeczalny fakt, ale w życiu, za żądne skarby samemu tak na trwałe bym się nie oszpecił. Za moich, słusznie minionych czasów, tatuaż był wizytówką kryminalisty-recydywisty, lub w najlepszym przypadku - wilka morskiego, czyli marynarza. Teraz to moda, której nijak pojąć nie mogę. Trudno, zostanę przy swoim.

• 1

#12 grzegor

grzegor
  • Modelarz
  • 443 postów
  • SkądŻarówka
  • Imię:Grzegorz

Napisano 10 listopad 2018 - 15:08

Cześć. Zbliżają się 18naste urodziny mojej siostry i chciałabym jej kupić coś wyjątkowego, może nieśmiertelnik z grawerem? Co o tym myślicie?

•  

Dziewczyno kup Jej bilet na takie pokaziki - ekstra kanał z samolotami WWII i nie tylko:

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych