Skocz do zawartości

Zdjęcie

[S] Extra 300 78` Extreme Flight elektryk z wyposażeniem + plastiki 1:72

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Viper

Viper
  • Modelarz
  • 1514 postów
  • SkądW-wa
  • Imię:Marcin

Napisano 09 listopad 2018 - 17:43

Sprzedam doskonały model, którego przedstawiać nie trzeba, czyli Extrę 300 78` (1,98m) od Extreme Flight w wersji elektrycznej wraz z doskonałym, markowym wyposażeniem.

Model w według mnie najlepszym ubarwieniu (najlepiej widocznym), czyli kombinacji czerwonego, białego i czarnego, bez względu na warunki oświetleniowe doskonale widoczny w powietrzu.

Wyposażony w doskonałe markowe komponenty:

silnik Axi 5325/24 wraz z odpowiednim drewnianym śmigłem i plastikowym kołpakiem

regulator Jeti Spin 99 opto wraz z wlutowanymi wtyczkami 5,5mm antyiskrowymi

Jeti max bec 2

lotki - 2x Hitec HS 7954SH (cyfrowe)

kierunek Hitec HS 7940 TH (cyfrowe, tytanowe)

wysokość - 2x Jr DS 8711 (cyfrowe)

Aby ulotnić model potrzebny jest odbiornik i baterie 2x 5s 5000mAh i 2 baterie awioniczne (u mnie 2x2s 1000mAh).

Jestem drugim właścicielem (u mnie latał na innym silniku - na 12s, gdyż nie mam baterii 10s, u pierwszego właściciela na silniku sprzedawanym), model bez jakiejkolwiek przeszłości wypadkowej, nie naprawiany, jedyne zmiany to wklejenie rurki węglowej łączącej stateczniki w jeden z nich na stałe i dzięki temu montaż obu stateczników jest szybszy, wymaga dokręcenia jednej śrubki, zamiast mocowania każdego z nich z osobna do kadłuba i zamiana jednego mechanizmu sprężynowego łączącego kabinkę na dwa zamontowane po bokach kabinki.

W skład zestawu wchodzą jeszcze oryginalne pokrowce na skrzydła i stateczniki, rura łącząca skrzydła oryginalna węglowa.

Model lata niesamowicie, idzie za ręką, jest precyzyjny, ale gdy potrzeba potrafi nieźle pokręcić, ląduje dość przewidywalnie, aczkolwiek lubi odrobinę prędkości (to nie pianka :)), blender i knife edge spin rewelacyjnie, żyleta bardzo fajnie, podobnie zawis. Jednym słowem świetnie latający model.

Jedyne mankamenty to drobniutkie wyszczerbienia na brzegu maski (widoczne przy zdjętej kabince) i nieco marszcząca się folia przy operującym silnie słońcu, więc pewnie przed nowym sezonem należałoby nieco przejechać opalarką.

Na zdjęciach model w konfiguracji mojej, czyli z moim silnikiem, śmigłem, bez kołpaka śmigła i bez osłon kół. I kołpak śmigła i oryginalne osłony kół mam i są w zestawie sprzedawanym.

Mam nieco za dużo modeli, w tym kilka większych i potrzebuję zrobić miejsce w modelarni, padło na extrę, dlatego ją wystawiam.

Proponuję kwotę 3850 zł (nowy z takim wyposażeniem to koszt ponad 6000 + koszt przesyłek). Dopuszczam rozsądne negocjacje :)

W związku z gabarytami proponuję odbiór osobisty, ewentualnie mogę dostarczyć w promieniu +/- 150 km od Warszawy, no chyba że jakaś dobra droga/autostrada to od biedy i 200 km (do dogadania za jakąś kwotę na paliwo).

Jeszcze raz zachęcam - super model z doskonałym wyposażeniem.

Z góry uprzedzam nie interesuje mnie wymiana na inne modele.

Dla obserwujących tę aukcję (wystawiam po raz kolejny) - nie mam presji na sprzedaż tego modelu, lata ślicznie, jak nie będzie chętnych, będę latał nim sam, więc proszę nie liczyć, że sprzedam za pół darmo :)

Dodatkowo

Sprzedam modele plastikowe w skali 1:72.

Wszystkie stan sklepowy, wszelkie wypraski w folii, jedynie piloci bez folii, bo tak było od początku 

Oto modele:

Tamiya SU 27 B2 Sea Flanker - 55 zł

Tamiya A6 Intruder - 40 zł

Tamiya F4S Phantom - 30 zł

Tamiya A10 - 50 zł

Tamiya AV8 Harrier - 35 zł

Hasegawa Mig 29 Sniper - 45 zł

Hasegawa F15D/DJ - 35 zł

Italeri F5B - 25 zł

Academy Mig 21 - 15 zł

Italeri Nato Pilots and Ground Crew - 20 zł

ESCI Nato Pilots and Ground Crew - 20 zł