Skocz do zawartości

Poznań i okolice


wojt1125

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

-Ul cmentarna, boczne wejscie na cmentarz, obecnie oczywiscie nieaktualne ze wzgledu na cmentarny sezon, ale normalnie jest pustawo.

-Tereny nad malta, niedaleko NOVOTELU

-Stary stadion WARTY, przy targowisku Bema. tam troche ciasno ale za to silne noszenie na skarpach

- tereny kolo katedry nad warta. - ostatnio gonilem sie tam z pelikanem

- ląka za kingcrosem na marcelinie.

- na plewiskach, za torami w lewo i za osiedlem domkow jednorodzinnych wieeelkie pole.

- w Komornikach za Auchanem. Ogroooomne pole.

Miejsca do latania ci u nas dostatek.

 

pozdrawiam

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak lecisz swoją zabawką w jakiś śliczny samochodzik za 2mln zł ,to wtedy będzie za późno na OC.Tak na poważnie niezłą ofertę dla osób indywidualnych ma Allianz Polska.Działa również odwrotnie - testowane ,samolot wleciał we Włoszech w przyczepę ,szkoda likwidowana w Polsce ,trochę długo ale skutecznie.Oferta PZU w komplecie z ubezpieczeniem mieszkania mimo że na trzy osoby to kwota szkody za mała ( 10 000 zł)

PS może wśród modelarzy znalazłby się rozsądny ,broker który przejżałby oferty na 2009 rok, ale takie dla "indywidualistów" i coś doradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja własnie niedawno sklechciłem swój pierwszy model , EG..

 

śmigam sobie na polu koło drogi do Dąbrowy jadąc od Malwowej

 

zrobiłem kilka lotów na łączce za polfą , na Smoluchowskiego , ale miejsca mało i trza miec zapas mocy zeby odejść na drugi krąg

 

na Cmentarnej jeszcze nie próbowałem , ale wybieram sie , wydaje mi sie jednak ze trzeba obadać te pola koło oszołoma , jadac od plewisk

 

jakby co , zapraszam na wspólne loty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zaproszenie, pole kolo Oszoloma jest z tych wszystkich najwieksze. latalem tam kiedys. Jedyny mankament to ladowanie w terenie nieoslonietym od wiatru. nastepny kawalek pola w Twojej okolicy, to jadac w kierunku komornik, Czyli za przejazdem kolejowym dalej prosto, nie skrecasz na krzyzowce za plewiskami w lewo tylko jedziesz dalej prosto. Jest tam piekne pole przed autostrada. ja obeznie nie mam zbyt wiele czasu na latanie. Bo ciemnoe sie szybko robi. czasem udaje mi sie polatac na stadionie Warty, na Bema, bo to blisko mojej pracy.

aha piekny teren do latania jest nad Warta w poblizu Katedry.. Jak jestes na tyle pewny swego i nie boisz sie latac nad rzeka... Ostatni polatalem tam w towazystwie wielce zainteresowanego moim modelem perkoza..

 

baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no , może sie kiedyś jakos uda zmówić, ja chciałem robic dzisiaj oblot kamerki na pokładzie , ale wieje strasznie :/

najblizsze wolne mam w czwartek i z tego co widze na prognozie to ma być max 3m/s stabilnie caly dzień , może wtedy....

 

 

koło Dąbrowy

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=pozna%F1&Submit=Szukaj&long=16.7717528&lat=52.391744&type=2&scale=3

 

 

cmentarna

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=pozna%F1&Submit=Szukaj&long=16.836866&lat=52.3889912&type=3&scale=3

 

koło Polfy - mało miejsca

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=pozna%F1&Submit=Szukaj&long=16.85081&lat=52.3941216&type=2&scale=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w aspekcie wstępu na lotnisko - w zeszłym roku ekipa pilnująca wjazdu robiła jakieś wstręty. Można było się co prawda dogadać, ale ciekawy jestem, w jaką stronę to poszło...

 

PS

Ja na Bednary mam najbliżej ze wszystkich lotnisk a latam raczej spalinami na kółkach, więc kilometr asfaltowego pasa bardzo mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ja jestem z Wągrowca do Bednar mam 35 km pojechałem i niestety PAN na bramie nie dał sie przekonać nawet posunołem sie do tego ,że zaproponowałem łapówke w postaci flaszki i gościu sie nie ugioł ,teraz to wyprawa kosztuje mnie 150 km. do Piły i tam nie zawsze jesteśmy mile widziani ,latając modelami gigant w Wągrowcu się nieda , natomiast Bednary są dla mnie idealne . Dzwoniłem do sekretarki SMORAWIŃSKIEGO [własciciela ] powiedziała ,że za 50 zł. moge wjechać jezeli nic na lotnisku sie nie dzieje {dojazd i wpłata troszke drogo } ZAZDROSZCZE TYM CO NA ŚLĄSKU MIESZKAJĄ TAM MAJĄ WARUNKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.