Skocz do zawartości

Poznań i okolice


wojt1125

Rekomendowane odpowiedzi

ok ja srode tez mam wolną , wiec moze sie uda cos zmajstrowac.... 605828064 jakby co , to daj znać ,choć nie ukrywam ze nieco daleko mi :P

 

na zumi twoja okolica jest tu

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=rokietnica+,+ja%B6minowa&Submit=Szukaj&long=16.7484572&lat=52.5036496&type=1&scale=3

 

zapewne masz jakiegoś antyVirusa albo firewalla właczonego

 

moje pakiety leża naładowane juz chyba 5 dni wiec mogły nieco stracic ale chyba poleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja najczesciej na cmentarnej ( koło cmentarza na junikowie ) , mogles dac znac na GSM , bo ja na necie cały czas nie jestem :) i czytam te posty po fakcie :(

 

dzisiaj tez tam byłem , pokreciłem co nieco , wrzuce cos tam niedługo na moja stronke

 

najblizsza szansa w niedz i poniedziałek bo mam wolne wtedy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam.Super miejscem do latania w pobliżu Poznania jest pole w Szreniawie. Jest ono naprawdę duże (szacuję ok. 50ha) nie przedzielone ani jednym słupem ,drzewem czy inną przeszkadzają. Położone jest pomiędzy lasami WPN. Dodatkowym atutem jest to ,że całe pole jest na wzniesieniu.

 

Dojazd. Jadąc z Poznania w kierunku Wrocka mijamy Komorniki i na ostatnich światłach dajemy w lewo (zjazd na Green Hotel droga nazwana Grajzerówką) Po około 500 m za tablicą koniec Komornik jeszcze raz w lewo (polna droga) i jesteśmy w raju.

 

Latam tam z dwa, trzy razy w tygodniu. Miejsca na niebie sporo. Jakby co to się pomieścimy. Nadaję na 2,4 GHz więc problemu nie będzie . :D

 

Pozdrawiam. Michał.

 

Dzięki za polecenie tego miejsca. Jest świetną alternatywą dla tych, którym za daleko na Kobylnice. Niestety w ostatnich dniach pole, które nadawało się b. dobrze do lądowania zostało zaorane, przez co teraz pozostała tylko ta część pola bliżej Grajzerówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów

 

Miejsca do latania samolotem w okolicach poznania znam (osobiście preferuję łąkę obok torów w plewiskach, gdzie już kilka osób spotkałem)

 

Ale gdzie polatać wodnosamolotem? Czyli pasowałaby duża łąka, położona zaraz obok jeziora. I żeby nie było krzaków, trzcin, wędkarzy... Jest gdzieś w okolicach poznania takie miejsce? Jedyne co mi się kojarzy to malta (okolice nowotelu), ale wolałbym coś po zachodniej stronie (mieszkam w skórzewie).

 

Pozdrawiam

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cóż, byłem dziś przy tym wydziale chemii, ale stwierdziłem, że moje umiejętności są niewspółmierne do wiejącego wiatru i po minucie walki w powietrzu, bo lotem tego nazwać nie można, zwinąłem się :). No i dla nowicjusza troszkę mało miejsca... Zrobiłem rekonesans i jakby pojechać na rozwidleniu w lewo (jadąc od Stróżynskiego) to są ogromne tereny pól, ciekaw jestem, jakby właściciele 'ugościli' modelarzy ;-).

 

SP-LUK, chętnie - 1831047 nr gg, a mieszkam na Jeżycach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiało dziś konkretnie, zwłaszcza na Easy Stara :) A miejsca tam dosyć, jak się spotkamy wreszcie to Ci pokaże - ładny, równy kawałek łąki. Ja tam ląduje dużym szybowcem, ES też da radę :)

 

Lokalizację ze screenem podałem na trzeciej str. wątku. To niedaleko pętli tramwajowej na os. Sobieskiego.

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?&loc=Pozna%F1,+morasko&Submit=Szukaj&long=16.9198703&lat=52.4695836&type=2&scale=1&svActive=false

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Musze sprawdzić z nową anteną w odbiorniku. Jest po przejściach i może być przerwana i dlatego zakłócenia. Przylutuję nowa i sie zobaczy co i jak.

 

Żeby nie ciągnąć OT to pokaże gdzie latam. Jest gdzie startować i lądować na kołach. Pole ok 150x150m. Tak to wygląda oczami Zumi:

tulatam.jpg

 

Troszkę też na filmie:

 

Ode mnie na "lotnisko" jest jakieś 5 min pieszo, z PKP do mnie jest 15min pieszo. Mieszkam przy głównej ulicy biegnącej przez całe miasto:P wiec jak by miło dojść do spotkania u mnie to nie było by problemów ze znalezieniem siebie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.