Skocz do zawartości

Oblot Bücker BÜ133


Matijus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś oblatałem nowy model. Wsumie filmik nudny. I lądowanie nie było nagrane. Jest to mój pierwszy model benzynowy z wagą 10kg. Dość ciężki w pilotowaniu mode, lądowanie wyszło dość ciężko (wygieła się tylko oś koła 3 minuty i naprawione było). Drugi lot o wiele lepiej choć przysiadłem za daleko (w połowie pasa) model zatrzymał się na polu (bez uszkodzeń). Zrobiłem tylko dwa loty dziś z może jutro się uda wyskoczyć :) silnik daję radę do latania makietowego. Pionowo w górę nie pójdzie ale nie o to w tym chodzi :)

 

 

PS. Dodam że Miss Wind latała jak trenerek przy tym modelu :D

post-10523-0-17348900-1543082805_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W zasadzie od dziecka uwielbiam dwupłaty. Nie wiem, ale one po prostu działają na mnie. Zawsze marzyłem o posiadaniu dwupłatowca. Kilka lat temu kupiłem Pitts Specjal. Piękny model, ale konstrukcja kadłuba to porażka. Jakaś wydmuszka plastikowa. Próbowałem go ulotnić ale niestety lot trwał 6 sekund i tyle było po Pitts Specjal. Zostały skrzydła bo były konstrukcyjne. Kadłub połamany kompletnie. Skrzydła jeszcze mam i czekam na emeryturę bo bardzo bym chciał go odbudować. Ale to moje marzenia czy się ziszczą trudno powiedzieć.

 

Twój jest bardzo ładny, nie moje kolory, ale na filmiku wygląda świetnie. Myślę, że będziesz miał sporo frajdy. Jak się wlatasz to pewnie wszystkie problemy z pilotażem miną.

Gratuluje oblotu.

 

 

PS

A to były mój Pitts Specjal.

_MG_0006.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny. Oby poleciał :) A dwupłaty to fakt mają coś w sobie. Jak tego mojego zobaczyłem na forum (rc-network.de) że ktoś sprzedaje to byłem zły że akurat nie miałem pieniędzy aby go kupić (w jeden dzień ktoś go kupił). Jakieś dwa tygodnie później poszedłem do znajomego i oczom ukazał się właśnie on :D A najlepsze jest to że on go już kiedyś miał, sprzedał i teraz ponownie kupił i teraz mi sprzedał :D taka pogmatwana jego historia :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.