Skocz do zawartości

Poszukuje osób do testowania części z Druku 3D


Druk 3D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej małej ramce wkręt mocujący serwo ma fi 1,5mm . Czyli otwór musi mieć mieć max 1mm. Wolałem ten otwór jednak wywiercić co zajmuje parę sekund.Wkręty będą zastosowane. Krzysztof wydrukował mi płytkę do testów i to ją obrabiałem, wierciłem  i gwintowałem pod metryczne gwinty żeby sprawdzić materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Koledzy mam taka prośbę mianowicie mam mikroskop z chin a niestety mocowanie jest za krótkie czy ktoś widział jakie teleskopowe mocowanie ? Nie wiem jak tego szukać w sieci. Nie wiem czy jasno wytlumaczylem najlepiej regulowane na zębatce.

 

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Koledzy mam taka prośbę mianowicie mam mikroskop z chin a niestety mocowanie jest za krótkie czy ktoś widział jakie teleskopowe mocowanie ? Nie wiem jak tego szukać w sieci. Nie wiem czy jasno wytlumaczylem najlepiej regulowane na zębatce.

 

Wysłane z mojego K6000 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Zrób fotke i wrzuć bo przynajmniej ja średnio kumam o co chodzi dokładnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie. Poszukuję osób do współpracy, które będą dla mnie testować części zrobione na drukarce 3D.

Najlepiej aby to były osoby ze śląska

 

Chce testować po prostu różne materiały, ustawienia itd.

 

Będę także chciał robić ulepszenia przeróżne, więc liczę na kreatywność i pomoc w pomysłach.

 

Pozdrawiam Krzysztof

Zebys poszukiwal osob do testowania tych najnowszych "lalek" z biustem min. D , to ja jestem pierwszy w kolejce  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie robię bryloczki z różnych dziedzin. 

A więc i z modeli także bedą. 

Powiedzcie mi z aut np robie małe turbinki, a z samolotu która cześć jest charakterystyczna i by się najbardziej nadawała ? :)  Coś jak śmigło ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie robię bryloczki z różnych dziedzin. 

A więc i z modeli także bedą. 

Powiedzcie mi z aut np robie małe turbinki, a z samolotu która cześć jest charakterystyczna i by się najbardziej nadawała ? :)  Coś jak śmigło ? :)

 

Jak juz cos robisz , to sprawdz chociaz jak sie to nazywa . BRELOCZKI chyba masz na mysli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.