Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy da się wymienić moduł wcz, w Laser Hitec 35MHz, na moduł z Tg9 ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jacekplacek

jacekplacek
  • Modelarz
  • 65 postów
  • SkądKatowice
  • Imię:Jacek

Napisano 29 listopad 2018 - 10:06

Czy da się wymienić moduł wcz, w Laser Hitec 35MHz, na moduł z Tg9 ? A jak tak to jak ?

• 0

#2 oki188

oki188
  • Modelarz
  • 198 postów
  • GG:
  • SkądBiłgoraj / Gliwice
  • Imię:Damian

Napisano 29 listopad 2018 - 10:57

Da się.  Potrzebujesz sygnału PPM z wtyczki trenera + podłączyć zasilanie i wypuścić gniazdo na antenę

Tu na przykład podłączenie modułu Corony z modułem Turnigy przeróbka identyczna.

• 0

#3 jacekplacek

jacekplacek
  • Modelarz
  • 65 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 grudzień 2018 - 09:54

super dziękuję !!! :)

• 0

#4 jacekplacek

jacekplacek
  • Modelarz
  • 65 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:08

czy to trzeba zrobić dokładnie tak ?

tu mi ktoś odpowiedział, na moje pytanie, ale moduł jest Corona, więc nie wiem czy ten 9x bedzie równie pasował z tym napieciem zasilającym moduł i z ta polaryzacją, bo ja juz nawet sam polutowałem wtyczkę, ale boje się podłaczyć ten moduł i właczyc zasilanie w nadajniku, żeby czegos nie uszkodzić tylko dlatego , że sie nie znam i nie wiedziałem, że w dla Corony to to wszystko jest ok, ale akurat dla 9x np. nie jest......................

co do znajomego elektronika, to on juz tyle razy nam naprawiał nasze pourywane kabelki w nadajnikach, serwach, regulatorach itp., że jak nie musze to go nie proszę o pomoc bo jeszcze trochę to on zacznie uciekać na sam mój widok :(

dzieci na modelarni jest ok 20 z raczej biednych rodzin, a nasze podarowane nam dla tych dzieci nadajniki i inne rzeczy też raczej stare , to taki znajomy elektronik ma z nami urwanie głowy

• 0

#5 jacekplacek

jacekplacek
  • Modelarz
  • 65 postów
  • SkądKatowice

Napisano 07 grudzień 2018 - 12:23

polutowałem właczyłem i działa !!!

dziękuję !!!

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0