Skocz do zawartości

Cięcie pręta fi 16 pomoc.


Irek M
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z trójmiejskich kolegów dysponowałby odpowiednią piłą do precyzyjnego pocięcia pręta mosiężnego fi 16mm? Należałoby pociąć z metrowego odcinka na sztuki o długości 51mm. A gdyby była jeszcze możliwość przewiercenia ale nie przelotowo na fi 11mm to już byłoby ekstra. Mam też inne wymogi ale samo pocięcie i nawiercenie to już bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za zrobienie wyżej pokazanych wałków dałem 40 zł..

 Dostarczyłem pręt o dł. 0,5 m i na drugi dzień odebrałem tulejki.

 

Gość miał też piłę (wspomniana powyżej) ale pokazał mi powierzchnię po cięciu i nie była satysfakcjonująca a i dokładność + - 1 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł - jak byłbyś tak uprzejmy to dałbym więcej niż 3,5zł/szt. Zrezygnowałem też z piły za 500zł by pociąć. W Obi chciałem by pracownik polecił mi najlepszy brzeszczot by to pociąć. Polecił takie gówienko za parę złoty plus paczka brzeszczotów 6szt za 12zł. Długość brzeszczotu chyba 12cm. Zdziwiłem się jak dobrze się tym cięło pierwsze 3 sztuki. Kupiłem też fleksa 750W ale jeszcze nie ciąłem nim. Tak zgrubnie wygląda rysunek.

post-14330-0-83354000-1547750670_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pewnie domyślasz się co to ma być na literę g do CP ;). Rozmawiam jeszcze z kolegą z miasta, jak nie wyjdzie to dam znać. Gdybym jednak wysyłał do Ciebie to rozumiem, że takie pocięte odcinki z naddatkiem ok 1,5-2mm byłyby lepsze niż całość w pręcie 100cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.