Skocz do zawartości

Eachine Goggles Two - opinie


Granacik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

mam parę pytań do osób posiadających ww gogle. Wiem, że pod tym brandem są już niedostępne ale znalazłem identyczne w dość atrakcyjnej cenie. Sądzę, porównując wygląd i parametry, że to dokładnie te same.

 

Jak się sprawują? Jakieś typowe usterki? Jak poczytałem o problemach z EV100 to mogę się spodziewać wszystkiego.

 

Jakość obrazu? Odebranego drogą radiową i z wejścia AV oraz HDMI. Pod HDMI czasem chciałbym kompa podłączyć.

 

Jak duży jest lag w wyświetlanym obrazie? Da się w nich szybko między krzakami polatać? W zawodach dronów wyścigowych raczej już startować nie będę ale mam fajną miejscówkę u znajomych. Trasa wykorzystywana do zawodów sprawnościowej jazdy konnej. Całkiem spora i bezpieczna bo w prywatnym lesie.

 

Czy mieszczą się w nich okulary? Jeśli nie to jakie odczucia przy korzystaniu z soczewek kontaktowych? Ewentualnie czy wbudowana regulacja ostrości pokryje wadę -3.0 do -3.5.

 

Ogólne odczucia? Z racji gabarytów i wagi.

 

Przy okazji, z jakimi kamerkami i nadajnikami wykorzystujecie te gogle?

 

Waham się z wyborem pomiędzy tymi a Eachine EV800D, podobny budżet ale magia FullHD próbuje stłamsić mój rozsądek. Inne ciekawe sugestie mile widziane.

 

Pozdrawiam

Błażej

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.