Skocz do zawartości

Ster kierunku w nadajniku-prawy czy lewy drążek?


maggajwer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie najprościej mi jest zwyczajnie przepiąć serwo w odbiorniku na inny kanał- jak wspomniałem jeszcze nie do końca ogarnąłem nadajnik. Więc jeśli jest jakaś możliwość ogarnięcia tego bezpośrednio w radiu to nawet spoko.

No i cholera mam zagwozdkę- przeca mode 2 i mode 4 to nadajnikowo to samo(gaz nieproporcjonalny po lewej), więc po co przestawiać coś w kompie, jak wystarczy poustawiać wtyczki serw?

 

Cześć. Mogę Ci pomóc w ustawianiu i pierwszych lotach. Jestem z Lubina. Możemy się umówić na wspólne latanie na lotnisku. Info na priv lub 886-215-802

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

KOledzy , a co to za argument- większość lata w mode -1,lub 2,lub3,lub 4  Pamiętacie co napisał Łysiak

Ludzie jedzcie gówno- miliardy much  nie mogą się mylić !!

 Mój kolega lata w mode pod nazwą PAN R..... i są to takie ustawienia w jakich nikt z Was nawet by nie wystartował .A On tak lubi i lata świetnie  we własnym niepowtarzalnym mode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.