Skocz do zawartości

Graupner MZ-16 - Nowe radio !


Czajan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy duza?,ja roznicy palcami nie wyczuwam,no moze troche.To co w srodku jest podobno lepsze i trwalsze od mechanicznych, nic sie tam nie wytrze.

Ja też różnicy nie poczułem zmieniając MC-20 na 28 chyba jedynie cena ,dlatego popieram zdanie kolegi który napisał że MZ 16 jest prostszą wersją MZ 32 .Miałem kiedyś MZ 24 i podobał mi się wyświetlacz i sposób programowania i jeśli pokazał by się taki pulpit to pierwszy jestem w kolejce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mechaniczne. Macham nimi i nawet nie wiem czy mam łożyska. Mi to obojętne. Działają. Halla jak są dobrze zrobione to powinny dłużej działać. Tylko ile można latać ;)

 

Co nie ktorzy widza ogromna roznice,szczegolnie ci od Jeti :D .U mnie chyba cos z paluchami nie teges :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje sie że nie odczuje sie różnicy. Jakos nie moge sobie wyobrazić takiej sytuacji, jak patrze na czułość i odpowiedź moich drążków na ruchy. To bardziej podpada pod homeopatie :). No chyba że potencjometry drążków są beznadziejnej jakości. Ale też może być że układ halla jest kiepsko zrobiony. Czyli porównanie kiepskiego i dobrego radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.