Skocz do zawartości

Puchar Odry F3F - zaproszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panowie to nie zawody kto mocniejszy w gębie .

Nie było latania to był czas na wyjaśnienia face to face .Zbliżają się kolejne zawody,tam proszę rozwiązać temat,choćby jak prawdziwi faceci-dajcie sobie po ry...ju  ;)  .

Posty z tego tematu jak i Pucharu Wrocławia wylądowały w archiwum x i kolejne nie związane z tematem też tam zawitają.

 

Jurek, możliwość moderowania własnych tematów leży w gestii Administratora i to on może uruchomić tą opcję na prośbę zainteresowanego.Moja opinia jest taka że nie do końca uważam to za słuszne w Twoim przypadku...

Ale możesz spróbować ,to można cofnąć ...

 

Podoba mi się fakt zamieszczenia info o zawodach f3f i ich komentowania .Świetnie że są też fotki, oby niebawem były też filmiki z pola walki,lądowań,wypadków,dekoracji zwycięzców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdania że taka relacja powinna być obowiązkowa ze zdjęciami opisami wszystkiego co się działo na niej, ma to tylko wtedy sens aby się to rozwijało. Jak juz kiedyś wspominałem mam za sobą wiele imprez zorganizowanych dużych srednich małych i dbałem o to aby ktoś postrony jeden czy kilka osób opisało imprezę po swojemu nie powinien tego robić organizator z wielu względów ale powinien coś od siebie dopisać. Sam też zawsze na taką relację czekałem jak ją odebrali koledzy. Zamieszczanie suchych tabel jest ważne ale tylko dla zainteresowanych osób zawodników i ich bliskich obserwatorów. MARCIN BYŁEŚ WIELKI.  Władek 

 

 

 

Twórca pomysłodawca współwykonawca;   Międzynarodowe GRAND PRIX POLSKI klas FSR-VHO  Jawor 1990-2016

Wykonawca; MISTRZOSTW EUROPY klas FSR-VHO Jawor 2016

i wiele imprez o charakterze między narodowym na terenie Legnicy tak nie skromnym zdaniem

 

Pochwaliłem się nie skromnie swoją osobą zrobiłem to z premedytacją bo nie było by mnie ani imprez bez sztabu wspaniałych kolegów którzy wykonywali całą czarną  robotę i sędziów.  Byli ze mną przez ponad 35lat jedni i Ci sami za co im tutaj dziękuję.

 

A wniosek jest jeden aby robić dobre imprezy trzeba je robić i czasem zbierać w torbę krytykę bo ona zawsze będzie nawet gdy będzie wszystko perfekcyjnie wykonane. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia ze organizator jest dla zawodników a nie naodwrot. Dlatego zawsze mocno się denerwuje jak koledzy przyjeżdzają do mnie i nie maja możliwości latania. Ale tez denerwuje się jeśli jakiś organizator robi zawody na sile naginając przepisy np co do siły i kierunku wiatru aby je tylko zaliczyć. A przez to rywalizacja robi się średnio sportowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego organizatora powinno się bojkotować miałem z taką  sytuacją czesto do czynienia szczególnie jak Wrony robiły zawody na dużych jeziorach i trzeba było się wykłócać o wszystko. Bo dla nich nie miało znaczenia że będą straty sprzętowe że nie będzie wyników ważne że się miały odbyć, w takich przypadkach miałem gębę nie wyparzoną i pułkownika umiałem postawić do pionu. :D  :D  :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.