Skocz do zawartości

Puchar Wrocławia F3F 6-7.04.2019 - zaproszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam kolegów na zawody z cyklu Puchar Polski F3F. Wszyscy będą mile widziani - czy jako uczestnicy czy jako widzowie.

Każdy wystartować może, każdy pomoc i podpowiedz uzyska. Czy odnośnie latania czy to programowania aparatury.

 

Więcej zawodów w tym roku nie będę organizował. Więc to ostatnie szansa dla kolegów z Dolnego Śląska i nie tylko :)

 

Biuletyn nr 1:

Puchar Wrocławia B1_F3F_2019.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Super! Bardzo się cieszę!

Trzeba sie zapisać do stowarzyszenia lub Aerkolubu lokalnego. Tu najczęściej decyduje przywiązanie lokalne lub cena. Jeśli cena ma decydować to aeroklub/stowarzyszenie wcale nie musi być z najbliższej okolicy :)

Resztę załatwiasz tu: https://www.aeroklub-polski.pl/licencje/licencje-sportowe/#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam nieodparte wrażenie, że i jedne i drugie zawody powinny być albo tydzień wcześniej, albo tydzień później :D

Dziś na jednym ze zboczy latało się bardzo szybko z wagą modelu większą niż 3kg. 3kg to było zdecydowanie za mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje dziś, wieje we wtorek, za tydzien tez ma ponoć wiać - a jak mają być zawody to nie wieje. I nic z tego latania nie będzie

 

Widać jestem pechowym organizatorem zajęć z PP, jeśli chodzi o trafienie z wyprzedzeniem w termin z pogodą  - następca o szczęśliwej ręce jest poszukiwany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pech...

To kara za to dzieje się w f3f-ie.

Kłócicie się to nie latacie... będzie zgoda to powieje :D

 

Cholera, miałem taką ochotę na trochę adrenaliny ;) .

 

Qrcze to jak zinterpretować odbycie się zawodów F3F zeszłym tygodniu w Starogrodzie?

Adrenalina też była  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrenalina by była. Dolece czy spadnę ;) z akcentem na spadnę :D

 

Hehe, kara boska. To prawie jak jakaś plaga biblijna. A zapewne jasny grom wprost od Zeusa strzeli w łeb największego łgarza :D

Qrcze to jak zinterpretować odbycie się zawodów F3F zeszłym tygodniu w Starogrodzie?

Adrenalina też była ;)

Adrenalinę trzeba było sobie generować samodzielnie latając jak najbliżej drzew :) bo warunki nudne były, choć zdecydowanie lepsze niż u mnie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

006.jpg

 

003.jpg   pi,eknie  powiewa wschód ...wybrałem  się  na   latanko  ale    brak  dojazdu...można  było  dojśc  ale  "górniki"  z  lądowiska  /  powycinałem  resztki  sadu/   zebrali  humus  z  piekną  trawką     pozostało  klepisko   ...szkoda mi  było mebli   i  zabrałem  się  do  gotowania  szybkowarem  bigosu   -   pyszny   ale  tak  wyglada  chałupa... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.