Skocz do zawartości

witam


Kedusme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Akwarystyka roślinna to jest niezły czad. Mój znajomy ma pół piwnicy pod domem w tym. Butle z C02 i inne takie a akwaria po 1000 l tylko z roślinami. Wygląda to mega.

W modelarstwie zwłaszcza lotniczym emocji Ci za to nie zabraknie - nie będzie takiej sielanki jak przed akwarium ale przecież po to jesteś właśnie tu a nie na forum filatelistycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glon w akwarium albo co gorsza sinica też potrafią podnieść ciśnienie:) Ja mam tylko 200litrów, bo na tyle pozwala mi moje mieszkanie, ale tak jak mówisz, butla pod kanapą i szafa soli do nawożenia:)

 

A wracając do tematu, jak się wkręcę do pewnie będą spaliniaki, na początek zrobię nieduży elektryczny prawdopodobnie z foamexu, bo mam do niego łatwy dostęp jak i do maszyn. Muszę też rozejrzeć się za kablem do apki 4ch od esky, żeby trochę posymulować na tym co mam nim kupię coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.