Skocz do zawartości

2 koła - kącik rowerowy


mr.jaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ( od prawie 20 lat ) tylko rowery  ;)

MB? Nie marudz, tylko pokaz zdjecia, bo rower rowerowi nie rowny. Dwa kolka to dwa kolka, bez wzgledu na to, jak napedzane. Ja tez lubie rowery, a szczegolnie ich lekkie odmiany, a wiec wyscigowki i hybrydy (zdaje sie, ze cross bikes sie to tez nazywa). Ale w ubieglym roku moj syn wszystkie mi pozabieral i zal bylo nie dac, bo "biedny" student. A teraz jeszcze wyjeczal od nas nastepny, inna sprawa, ze ciekawy:

 

 

Zona ma e-bike, wiec teraz trzeba sie bedzie za nowym dla mnie rozejrzec. Ale juz slysze narzekanie zony, ze do kitu, bo bez toreb, bagaznika i co najwazniejsze, BEZ DZWONKA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to prosze : MTB i SZOSA . Pozniej dosle jeszcze moj ZIMOWY na ktorym trenuje od jesieni do wiosny ......

 

Pod MTB widac moj plecak ( 30 L ) z ktorym jezdze na wszystkie moje wyprawy ( od weekendu do 14 dni ) . Ciuchy na wieczor po rowerze ( 1 para bokserek , spodenki 3/4 , 2 koszulki , najcienszy polarek i japonki ) , kapielowki , mapy , ladowarki do amortyzatora , Garmina , telefonu i aparatu ( w sumie to jedna z 4 wyjsciami i rozne kable ) , mala apteczka , kilka drobiazgow do roweru ( narzedzia , pompki do kol i amortyzatora , 2 szprychy i latki  + 2 detki + jedna zapinka do pedalow gdyby mi sie gdzies od buta odkrecila) , kurtka rowerowa z dlugim rekawem + przeciwdeszczowko - przeciwwiatrowka ) i aparat  . Totalny MINIMALIZM 

 

No i sotatnie zdjecie dla Ciebie Jarek ( pewnie bywasz tu 5 razy w roku ) .

post-6937-0-24245900-1551440347_thumb.jpg

post-6937-0-50645900-1551440358_thumb.jpg

post-6937-0-71641500-1551441039_thumb.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie, ze znam Brocken. Ta wieza z tylu to byl kiedys punkt oberwacyjno podsluchowy NRD, a wstep na Brocken byl zakazany. Wschodnia czesc Harzu zostala po zjednoczeniu Niemiec pieknie zagospodarowana, zachodnia niestety mocno podupadla - az szkoda. Tam jest kilka pieknych zapor wodnych i pelno szlakow wedrownych. Czesto do Harzu nie jezdze, bo praca zawodowa zabiera duzo czasu, a urlopy wole jednak spedzac w innym klimacie, bo u nas latem zwykle deszczowo i pochmurnie - pogoda dla samobojcow.

 

Na MTB sie nie znam, ale Twoja szosowka fajna. Ostatnio, kiedy kupowalem synowi nowy rower, wpadl mi w oko taki piekny Cannondale z karbonu. Handlarz mial wprawne oko i od razu to zauwazyl oraz zaczal mnie "obrabiac", ale wytrzymalem. Jednak nic nie wykluczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W lipcu 2018 kupiłem sobie gravela -Kellys Soot :) Póki co tylko niecałe 800km zrobione, ale rower mi się bardzo podoba, daje dużo frajdy i na szosie i w terenie. W tym sezonie planuję więcej jeździć, nawet chciałem zacząć tydzień temu, ale zmarzłem porządnie po 2km mimo ciepłego ubioru 

post-6608-0-93336000-1551538536_thumb.jpg

post-6608-0-83297100-1551538544_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.