Skocz do zawartości

Jaki klej do zawiasów


mario70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dotychczas do klejenia zawiasów używałem kleju jak poniżej jednak obecnie nie ma raczej szans aby go gdzieś kupić.

 

Czy możecie podpowiedzieć jakiego kleju używacie do wklejania standardowych zawiasów dołączanych do zestawów - przykład na fotce?

 

 

post-2658-0-14652500-1551610037_thumb.jpg

post-2658-0-99528300-1551610045_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Znalazłem ...ale do PL chyba nie ślą .
http://www.xtremehobby.ashop.com.au/p/1192870/pacer-pt-pacer-hinge-glue-283g-1-oz-.html
Na forum chyba ktoś jest z Australii ale przesyłka zapewne będzie kosztowała drugie tyle, mogę się mylić.
Natomiast dobrym rozwiązaniem będzie klej z rodziny Technicqll - np. Klej konstrukcyjny poliuretanowy
Delikatnie zwiększa objętość, jest czas na ew.poprawki i ustawienia. 
Zapewne koledzy z forum też coś podpowiedzą.

 

post-14986-0-21548800-1551612347.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są te "mechate" zawiasy?

Jeśli tak, to je się świetnie klei rzadkim CA: wsadzić na miejsce, w środek wbić szpilkę, żeby był odstęp między np. lotką a skrzydłem, przejechać po krawędziach klejem (włoski na powierzchni zassają klej w głąb ), odczekać chwilę, żeby klej zasechł, odwrócić skrzydło i powtórzyć klejenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.