Skocz do zawartości

Który silnik do pioneer 1400mm


mundak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam silnik https://abc-rc.pl/product-pol-6764-Silnik-ABC-Power-A2212-1000KV-2-3S-135W-ciag-820g.html oraz silnik od walkera qr x350pro w sumie to kilka. Zamówiłem model pioneer 1400mm w wersji KIT i głowie sie czy moge uzyc któregoś silnika z wymienionych. Prosił bym o pomoc nie jestem bardzo doswiadczony a szukałem czytałem to nic nie znalazłem co moze sie stac jak zaaplikuje smigło 6x5,5 do tych silników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cześć,

 

Miałem ten sam problem. Też mam Pioneera 1400. Oryginalny silnik z tego co wiem ma 2000kV. Osobiście uważam że ten silnik z ABC-RC który ma tylko 1000kV będzie miał zbyt małe obroty. W tym samym sklepie możesz kupić podobny silnik z obrotami 2200kV tj. ABC-Power A2212 2200kV. Osobiście mam silnik Turnigy D2826-6 2200kV. Działa świetnie. Upewnij się też, że regulator, który masz będzie wystarczający.

 

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.