Skocz do zawartości

T-rex zmiany :).


elektryki_rc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Wieć może treściwie... zastanawiałem się jak odmienić mojego t-rexa aby sprawniej latał i lepiej szła nanim nauka latania... Tak wyglądał model przed "zmianami" :

 

przed.jpg

 

Zmiany które wprowadziłem :

 

Model został sprawdzony powymieniane kilka śrubek , kabina i stateczniki wyczyszczona papierem i pomalowana farbą fluorescencyjną. Zmiany mechaniczne to ślizgacz od t-rexa Xl , zmiana popychaczy ( wcześniej była też kulka na orczyku ale potwierda się to ci pisał FX dźwignia sie wygina i powstaje luz teraz jest drut zagięty w Z ). I UWAGA ! System sterowania ccpm własnej roboty :). !! Ramka antyrotacyjna została wycięta z laminaty 2mm. A tak prezentuje się model :

 

HPIM6797.JPG

 

HPIM6776.JPG

 

HPIM6777.JPG

 

To stylistyka teraz mechanika :).

 

 

HPIM6780.JPG

 

HPIM6783.JPG

 

HPIM6784.JPG

 

HPIM6786.JPG

 

Serwo które idzie przy ramce antyrotacyjnej zostało zamontowane w dziurze wyciętej w ramie a pozostałe serwa wg. patenty FX'a ( Dziękuję za pomoc !!! ) na katowiniczkach alu. Pozatym widać alu mocowanie serwa i rury ogonowej.

 

Dodatkwo znikneły plastikowe łopaty align 290mm które są jak galareta a zostaną wstawione drewniaczki do e-maxa :).

 

Model który widzimy na pierwszym foto ( przed zmianami ) ważył 700gram na łopatach plastik 290mm.

 

Obecnie model waży 400gram z 4-roma serwami Hs55 gyro ms 44 odbiornikiem rex 7mpd i silnikiem Align 3550KV. Dojdzie jeszcze regulator align 25G prawdopodobnie ( wcześniej był hiński ) czyli max 30gram akumulatory fullymax 3s 1700mah 130gram i łopaty drewniane max 50gram co daje nam do lotu wagę : 620gram !!! Ciekawe jak bedzie teraz latał :). Jak wam sie podoba ? Pozdrawiam Krzysiek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.