Skocz do zawartości

Internetowe sklepy modelarskie RC


wojcio69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

post-2360-0-66328000-1473852269_thumb.jpg

 

Zapraszam do naszego sklepu modelarskiego i serwisu modeli RC,Szkolenia UAV

Funandfly.pl oraz fotografia i filmowanie z lotu ptaka Dronfilm.com

 

 

Od niedawna jesteśmy pierwszym w Wielkopolsce Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia UAVO !

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KURS UAVO !!

 

Polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

77hobby_logoColor_500.png

 

Autoryzowany Dealer FrSky (aparatury Taranis, odbiorniki D4R-II, X8R, etc).

 

Pełna oferta produktów RunCam (kamery modelarskie).

 

Wysyłka 24h z lokalnego magazynu. Polska gwarancja. Wsparcie techniczne.

 

Prowadzimy Warsztat 77Hobby - gdzie umieszczamy artykuły i materiały wideo o modelarskim hobby, głównie na tematy związane z ustawianiem i konfiguracją produktów FrSky.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy,

77Hobby.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano · Ukryte przez qpa, 16 Listopada 2016 - Brak powodu
Ukryte przez qpa, 16 Listopada 2016 - Brak powodu

ja brałem a Nastiku, Cyber-fly i modele.sklep.pl wysyłko ze wszystkich, z modele osobiście z Wawy jak i z Wrocławia. Czasem osobiście z na Bitwy Warszawskiej w Wawie.,

Wysyłko naciąłem się tylko raz na typowego warszawskiego cwaniaka i oszusta z hobbywawa - sprzedaje na allegro. Przesłany silnik nie miał kompletu osprzętu, gość najpierw ściemniał że "każdego silnika nie sprawdza, pewnie Chińczycy tak wysłali", co było o tyle ciekawe że zamiast śrubek od silnika w środku był .... uwaga ..... typowe śrubki do skręcania obudów komputerowych. Pewnie chińczycy dołożyli :) Ok, mogło się zdarzyć, miał dosłać ... cisza, po czym zaczął kręcić kota ogonem że na aukcji nie było napisane że są śrubki (nie było, ale było zdjęcie całego kompletu) i tak wogóle to sam te śrubki zgubiłem i jakieś tam jeszcze wulgaryzmy zaczął mi słać burak jeden.

Tak więc HOBBYWAWA oszusta, krętacza itd NIE POLECAM.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

https://sklep.actuna.pl

 

Jesteśmy także na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41230632

 

Oferujemy akcesoria do budowy modeli zdalnie sterowanych, a w szczególności do wielowirnikowców.

 

Oferujemy także usługi związane z drukiem 3D.

Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.