Skocz do zawartości

Nano DLG - Funny Fast Birdy


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hehe za 200 to bym w artexie jakis naprawde duzy model wyciol i jeszcze by starczylo na rurke węglową moze :D

 

p.s. gdzie jeszcze moge wyciąć laerowo taki model? szukam na googlach ale typowo modelarskich firm nie ma

a na forum szukaj'em nie znalazlem info o tym ( tylko o artexie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co tu śmiecić

 

Tu nie ma nic do ściemniania, prosiłem o wyjaśnienie sprawy

 

Jeżeli Arek uważa że pliki sa "legalne" i nie łamiemy prawa to projekt grupowy moze ruszyć bo pomysł już dawno był.

 

Jednak na stronie jest wyraźnie napisane że model można kupić u autora i kosztuje 49euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przyglądam się tematowi od dłuższego czasu...

I mam pytanie, na czym miałby polegać ten projekt o którym mówicie ?? Bo widzę, że nie mieszkacie blisko siebie, więc to jest na odległość... Bo jakby była możliwość kupienia części tego modelu trochę taniej to ja bym się na się też pisał... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę iż dokładnej odpowiedzi nie uzyskamy ,ale warto popatrzyć na "forumowy" projekt Guppiego, też plany niby darmowe-też zestaw do kupienia, ale jakoś kilka o ile kilkanaście zestawów wyciętych, sądzę że nie ma co się z tym męczyć- i wrzucić na laser :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że autor Guppyego udostępnia pliki dxf co można czytać jakoby przyzwalał na cięcie modelu. Tutaj zostaliśmy poproszeniu o usunięcie plików z sieci. To że ktoś ma plik nie znaczy ze możemy tutaj na forum zorganizować projekt. Mamy klucze do banku, znamy hasło ale czy możemy wejść i wziąć sobie parę złotych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na stronce tego modeliku są plany do pobrania bez problemu, więc myśle że wszystko powinno być ok...

 

Pokaż mi plik corela/dxf bo nie widze

 

Proponuje wam jeszcze w pare miejsc wysłać te pliki bo cena artexu wydaj mi sie być za wysoka nawet z materiałem ...

 

Ale wątpie aby moderatorzy/admin zgodzili się na projekt forumowy. Co zrobicie poza forum wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.