Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przywitanie.

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 modelmaniak

modelmaniak
  • Modelarz
  • 7 postów

Napisano 16 luty 2007 - 11:29

Przemek. Ekipę w Kielcach to Wy dalej moglibyście mieć! Jak byście się spręzyli w sobie to jeszcze byśta pokazali na co Was stać. Bez Mijasa i Michała to juz nie te same Fsry! Chociaż muszę powiedzieć że Michała usilnie staram się namówić do powrotu. :D

HAHA!
Krzysiek Mijas bawi sie samolotami tak jak ja, a Michał przerzucił się na makiety żaglówek NSS to sie zwie czy jakoś tak...

Ciesze się Andrzejku że do nas dołączyłeś!
Myślę że z Twoją pomocą uda mi się wrócić do ścigania!

P.S.
Poszukuję formy do FSR'a 7,5 ew 15! Chyba że masz dostęp do gotowych kadłubów to coś bym "wciągnął"!

#2 AndrzejC

AndrzejC
  • Modelarz
  • 947 postów

Napisano 15 luty 2007 - 22:00

Przemek. Ekipę w Kielcach to Wy dalej moglibyście mieć! Jak byście się spręzyli w sobie to jeszcze byśta pokazali na co Was stać. Bez Mijasa i Michała to juz nie te same Fsry! Chociaż muszę powiedzieć że Michała usilnie staram się namówić do powrotu. :D
Co do Standardów to za stary Jesteś niestety. W 15skach możesz startować, ale wg mnie to nieco przereklamowana klasa. Ja wolę 7,5. Pływa tak samo szybko, ale w budowie i pływaniu mnie osobiście daje więcej satysfakcji. I taniej wychodzi!
Nie mam jeszcze awatara bo muszę się zastanowić co zamieścić pomyslę o tym.
Jeżeli chodzi o nowy temat to pewnie coś napiszę o co chodzi w łodkach.
W najwiekszym skrócie : uważam ,że jest to w zasadzie jedyna konkurencja gdzie mozemy wygrywać z najlepszymi. Ten sport nie jest jeszcze tak komercyjny jak np autka Tu liczy się wiedza i doświadczenie. A nie tak jak np w autkach, które z prawdziwym Modelarstwem nie wiele już mają wspólnego!
Tak napisałem wcześniej: z racji tego,że staruję w tych łodeczkach już ponad 30 lat więc siłą rzeczy troszkę doświadczenia nabrałem i chętnie odpowiem na Wasze pytania w tej kwestii. O elektryki nie pytajcie, bo od razu mówię ,że ich nie lubię i uważam że prawdziwa wyczynowa łódka powinna mieć napęd spalinowy.(Przepraszam z góry Wszystkich Elektrykowców
:lol: :lol: ) Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów
Andrzej C.

#3 modelarzkobi

modelarzkobi
  • Modelarz
  • 18 postów

Napisano 15 luty 2007 - 21:30

Witaj w gronie modelarzy :!:

Ja w tym roku zaczybam sie bawić w ślizgi na 3,5 ccm niewiem jak sie ta klasa nazywa i startuje w tym roku na zawodach :D

#4 dominatorxxxx

dominatorxxxx
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 15 luty 2007 - 20:55

łodka dobra rzecz, ale nie wszędzie jest woda a powietrze zawsze można gdzieś znaleść żeby polatać ehhe :P

#5 qpa

qpa
  • Administrator
  • 1307 postów

Napisano 15 luty 2007 - 10:04

Załóżcie nowy temat :) chętnie poczytamy coś innego :)

Witamy witamy :wink:

#6 modelmaniak

modelmaniak
  • Modelarz
  • 7 postów

Napisano 15 luty 2007 - 10:00

Witaj Andzejku!
Ostatnio spotkaliśmy się chyba na MŚ w Bełchatowie...
Ja jestem byłym zawodnikiem F1V... Niestety ta klasa w Polsce upadła...
W latach 1990-1994 bawiłem się w FSR V 15... Pamiętasz ekipę z Kielc?
Ale Wam dawaliśmy łupnia.... :wink:
Bawiłem się także kiedyś klasami F1E i F1E1 oraz F3E ale elektryczne to ja lubie krzesła...
Dlatego od dłuższego czasu poważnie rozważam powrót do łódek w klasie FSRV15 ponieważ te zawody są jeszcze rozgrywane.
Dlatego bardzo chętnie rozpocznę budowę łódeczki i z Twoją pomocą wrócę do ścigania!
Powiedz Andrzejku jak w polsce wygląda temat klasy FSR Standard (koszty)...

#7 AndrzejC

AndrzejC
  • Modelarz
  • 947 postów

Napisano 14 luty 2007 - 22:04

Niniejszym chciałbym się grzecznie przywitać ze Wszystkimi, którzy są na tym forum. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i jestem pod wrazeniem.
Nie jestem modelarzem lotniczym, bo uważam że wszystko co lata zawsze kiedyś musi spaść :wink:. Buduję łódki wyścigowe FSR i ścigam się nimi wyczynowo. Może uda mi się namówić paru z Was na budowę porządnej łodeczki. Chętnie mogę służyć pomocą.
Andrzej Ciechański, Wroclaw