Skocz do zawartości

"BIES"


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musi byc koniecznie od golfa mi akurat taka wpadla w rece wiec taka zastosowalem nada sie kazda inna najlepiej z plastikowa obudowa bo sa sporo lzejsze od tych metalowych. najlepiej isc na szrot lub jakies zlomowisko i poptytac o pompki do spryskiwaczy mozna kupic naprawde za grosze a spisuje sie wcale nie gorzej od tych orginalnych modelarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam.Świetny przykład jak można zrobić model z rzeczy ,,niemodelarskich,,**.Mam pytanie odnośnie skrzydeł.Porozcinałeś kawałki styropianu tak żeby pasowały ci pod wycinarkę* i powycinałeś profile , a potem posklejałeś to do kupy i powzmacniałeś i wyażurowałeś.Przymieżam się do budowy giganta ze skrzydłami ze styro ale nie wiem jak zrobić profil.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobiłem dokładnie jak piszesz. porozcinałem styropian na kawałki o długości 50cm powycinałem progile wyciołem otwory pod dzwigary. Posklejałem do kupy i wyażurowałem w tym modelu nie ma chyba zadnej deski balsy :) Pierwsze zalozenie przy budowie byla cena jak najtajszy i oto powstal.

A co to bedzie za model jaka wielkosc ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuje zrobić gigantycznego trenerka ze styro.Ma on latać , a nie wyglądać!!!.

Założenia:

- maksymalna prostota;

- gigant;

- materiały:styropian i sklejka itp.;

- silnik spalinowy;

- sterowanie:silnik,Wysokość ,lotki.

Będzie on długości 2 metry i rozpiętości nie pamiętam ale na pewno ponad 2,5 metra.

Ma latać a nie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękności, gratuje odwagi pierwsza spalina i od razu taki model /wielkość/

Mnie brakuje odwagi w ulotnieniu moich modeli wiszą sobie pod sufitem, jako dekoracja,

Przydałby się jeszcze taki Bies ,brakuje mi tylko planów jak można by było prosić o skany to byłbym wdzięczny jacekbalcerzak@wp.pl

Pozdrawiam jacekb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nadzieję, że Kolega się nie obrazi jak w jego poście wrzucę swoją wersję swoją interpretację planów Bies'a :) . Oblatany w tym roku - rozpiętość 1400 mm, silnk 6,5 cc MVVS, skrzydło styro-balsa. Lata majestatycznie i wolno jak na dwupłata przystało. POLECAM!!!

album_pic.php?pic_id=209

album_pic.php?pic_id=208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.