Skocz do zawartości

Nudziak


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w domu zaistniała małą kłótnia, za karę nie mogę siedzieć przy PC (ubłagałem 30min). Wpadam w totalne zanudzenie... Leżą jakieś kawałki depronu, pomarańczowy i brązowy (ten i ten 5 jak i 3mm) mówię zrobię jakiś rzutek czy jak... No to do dzieła. (zdecydowałem że tylko statecznik poziomy będzie pomarańczowy) Żyletka mały zarys i jedziemy... Wycinam, tnę otwory na skrzydło i statecznik poziomy... Mówię, fajnie to wyszło jak na takie ot i bez użycia kropli kleju:

 

506abf61.jpg 78b16f48.jpg

 

Lata to to lepiej niż poprzednia rzutka, która została wykonana ze 100% ścinków. W pokoju nie ma miejsca do pełnego rozpędzenia... Wyważone i ozdobione jednocześnie zostało mini kółkiem/płozą z dwugroszówki. Sama potrafi ustać jak widać! Dla polepszenia lotu może dodam profil jakiś xD (za te 20min które mi pozostały przy PC XD)

 

 

PS: Kałwaki czegoś na biurku to ukruszony gips z formy :][/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

A tam ,mała rodzinna kłótnia... Raczej z siostra się "gryźliśmy", ale to przecież nie ważne. Żaden wstyd, a historie modelu trzeba było opowiedzieć :twisted: Tylko nie 'żal', na okrągło wszędzie wszyscy żal powtarzają, ja już nie mogę :evil:

 

Dzięki olo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest dość wszystko nierówno... Widać gołym okiem ,ale i tak fajnie lata... Widać że statecznik jest pochylony lekko ku dołowi, a powinien być "na równi" ze skrzydłami. Skrzydła i statecznik (odstępy, od powierzchni statecznika i skrzydeł do kadłuba i statecznika poziomego) między kadłubem powinny mieć 90stopni a nie mają.

 

Nadałem mu jakiś profil CRD, jeszcze fajniej go nosi... 8)

 

Ert, dużo rzeczy można się dowiedzieć na stronie pana Piotra lub rozmawiając z (panem) Sławkiem :]

 

http://www.piotrp.de/web/

 

Za projektowanie czegoś powyżej rozp. 50cm boję się jeszcze brać troszkę :] Ale kiedyś nadejdzie ta chwila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.