Skocz do zawartości

Nowy zboczowy wymiatacz


czaja18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chce wam zaprezentowac mój nowy modelik na zbocze:

 

dscf1594yc3.jpg

 

Jego dane:

Rozpiętośc 80 cm

Długośc 60 cm

Pow. skrzydła 12 dm2

Profil rg 15

Waga bez wyposażenia i popychaczy ok. 160g

Masa docelowa 260g

 

Załatwiłem go sobie bo w maju mam zamiar pojecha nad morze a w samochodzie będą 4 osoby wię musiał to byc mały modelik.

 

Jak sie uda to może spodkam sie tam z Malinem i Arturem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Załatwilem go u producenta :D . Firma MODELLOT. Wszystkie moje laminaty tam kupuje. Dogadałem sie bo jestem u niego stałym klijentem i wyszło mi 60zł za kadłub i skrzydło. Oblot może będzie na następny weekend ale na filmy z akro nie ma co liczy bo jeszcze słabo latam. najwyżej pętla i beczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIezła maszynka.

 

Wpadaj na wydmy sprawdzimy go z moim bobolem 2 i Artura bobolem1 .

 

Bardzo jestem ciekaw co rg 15 potrafi - powinien być szybki

 

Wygląda obiecująco, a i cena reweleacja :wink:

 

Też bym namiary poprosił na producenta.

 

Koniecznie zrób relacje z oblotów - taki model to i z holu może ładnie namieszać w powietrzu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MODELLOT byl na Zarze i tam modelik kosztowal 180zeta. O ile pamietam to nazywa sie SMYK ( ale nie jestem pewien )Maja go w 2 wersjach 80cm i 110cm.

Kadlubik moze przyciezki, ale ladnie wykonany. Skrzydla tez niezle, ale zdarzaja sie niedorobki. W jednym zestawie jaki ogladalem krawedz splywy byla "rozepchana" przez klej polimerowy i miejscami miala ponad 1,5mm :?

W kazdym razie mialem na niego straszliwa ochote i byc moze jeszcze skozystam :) Modelik ma sliczna sylwetke a na zywo wyglada jeszcze lepiej. Natarcie z tego co pamietam jest robione z laminatu a calosc platow robiona w formie wiec polowki pasuja do siebie idealnie

EDIT

Moze byc w wersji ze statecznikiem V i taki mi sie bardziej podoba - ladniejsza sylwetka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D:D:D:D

I po oblocie :!:

Szybowiec latał świetnie pokusiłem się nawet o małe akro :D

Troche sie go bałem przed lotem bo myślałam że to będzie ostrzejszy przecinak a ja nigdy wcześniej nie latałem na lotkach ale jak sie okazało jest to łatwiejsze i bezpieczniejsze niż latanie na samym kierunku.

Niestety nie mam fotek ani filmów bo zapomniałem naładowa aku do aparata.

Latanie takim czymś to prawie 300g czystej frajdy w powietrzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.