Skocz do zawartości

ESA ŁASK 22.02.2009


japim

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze oficjalne zawody ESA (nie licząc regularnych potyczek we Wrocławiu).

 

Andrzej Pikosz (Klub Modelarstwa Lotniczego i Kosmicznego w Łasku) organizuje kolejny raz zawody ESA:

Otwarte zawody ESA II WW dla uczczenia 69 rocznicy powstania we Francji, Polskich Sił Powietrznych

„V BITWA O ŁASK” 22 luty 2009

Boisko CSiR ul. Narutowicza 28

ŁASK

 

Pytania, wątpliwości? Proszę pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panowie a czy na takich aku " A123 Systems 3,3V 1100mAh" 3cele można latać na zawodach

Regulamin

3. zasilanie

Akumulatory max 3 cele Lipo lub 8 cel NIMH , NICD o pojemności 1350mAh

Dla jednego silnika , dla wielosilnikowych max pojemność 2500mAh przy zachowaniu ilości cel

Akumulatory max 2 cele Lipo dla jednego silnika 1800mAh

 

Lepiej jak pojemność byłaby w Wh przykład 11,1V x 1350mAh=14985mWh =14,985Wh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no ja pamiętam że w generalce byłem 19/20-stu więc całkiem nieźle :) całe 32 pkt!

Stało się tak dlatego bo rozwaliłem zaraz po starcie pzlkę (po kraksie z kimś w powietrzu odpadł silnik więc musiałem szybować ;)), a przy kolejnej rundzie zagadałem się z Tomkiem a akurat wtedy miałem lecieć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu impreza była świetna ;) Po mimo odpadających tasiemek była fajnie. A taka ciekawosta z zeszłego roku. Pamiętacie dogrywkę 1 vs 1 o 2 miejsce? Mariusz Miazga i Wojtek Krajnik mieli identyczną ilość pkt. identyczną ilość cięć.

P S skoro juz o miejscach mowa to ja się pochwale :P 1 miejsce 932 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No i po zawodach :lol:

Na starcie stawiło się 10 zawodników. Nie dotarł Wrocław bo ich zasypało. Były 2 rundy + finał.

1 miejsce zająłem ja - 870 pkt. (tak wiem skromny jestem :oops: ), drugie kolega ze Starachowic niestety nie pamiętam jak się nazywał - 557 pkt. a trzecie miejsce Zenon Kowalczyk (Zduńska Wola). Pogoda dopisała, było trochę mroźno ale na szczęście można było ugrzać się w Łaskim domu kultury. Kilka modeli poległo w walce jak to zwykle bywa. Zawody uważam za udane, wszystko przebiegło szybko i sprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.