Skocz do zawartości

Evo II


Rekomendowane odpowiedzi

Model skonstruowany na potrzeby hali, oraz bądź co bądź ciężkiego wyposażenia, zostanie zaprezentowany na mistrzostwach Polski modeli klasy F1N , które odbędą się w Tarnobrzegu 4.03 br. (swoją drogą zapraszam) z tego co mi wiadomo jest już około 80 zawodników, będę robił za sędziego a pod koniec jako członek ekipy http://www.zonk-team.prv.pl z kumplami organizujemy pokaz, modelem jeszcze nie latałem, wykonany z depronu 6mm oraz 3mm rowkkowany, będzie zasilany silnikiem tower pro (oznaczenia później). Z wyposażeniem waży okołu 400g, podwozie wykonane 5m rowingu węglowego przekładanego tkaniną szklaną 120g. Model klejony na uhu-por. W rzeczywistości wygląda lepiej, czarny jest naprawdę czarny:) i na pomarańczowym nie widać śladów po pociągnięciu pędzla:) Na malowaniu spędziłem więcej czasu niż na robieniu samego modelu :) W środku wyposażenie:

odbiornik hitec super slim

regulator tower pro 15A

2x servo dynam ( wysokośc i kierunek)

1x servo hs-81 (lotki)

silnik tower pro

powered by dualski 3s lipo 1500mAh

Zdjęcia mają trochę niezbyt dobrą jakość ale lampa powodowała odbłyski, a oświetlenie w modelarni takie sobie, statywu akurat nie miałem

 

DSC05939.jpg

DSC05937.jpg

DSC05933.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:shock: Malowanie pierwsza klasa!!! Aerografik? Maskowanie papierem czy jak poszło od ręki? Kolega xms przyłożył do tego łapki...? Naprawdę malowanie powala z nóg.... :shock:

 

 

Pozdrawiam, Bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm plany to będzie trudno bo to było takie machnięcie ołówkiem po płycie depronu :oops: jeżeli chcesz mogę zrobić zdjęcie modelu od boku i od góry, wszystkiego powinieneś się dowiedzieć z tych dwóch rzutów. Malowanie wymyśliłem sam wykonane pędzlem, depron dobrze przyjmuje farbę więc raczej trudno o zacieki, ale trzeba uważać żeby nie nałożyć za dużo farby, oczywiście malowanie od ręki. Dzisiaj model oblatałem i ku mojemu zdziwieniu przy masie ponad 400g z malowaniem lata wolno, mimo niskiego kadłuba dobrze idzie na żyletę. W świetle słonecznym kolor pomarańczowy zdaje się byc bardziej jaskrawy, wręcz identyczny z kolorem śmigieł GWS-a.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.