Skocz do zawartości

Pilot-RC już w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Najważniejsze że w Polsce ktoś się poświęcił i stara się nasz skostniały rynek rozruszać - za to czapka z głowy dla Jakuba. Wcześniej Wimarex próbował z sd-model ale widoczniej wygodniej im sciągać cm-pro... Niestety światowy kryzys i zawirowania w kursach walut troche psują cały obraz - ale mam nadziej że Kuba się nie zniecheci i przetrwa to. 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale zdaża się, że tak cudowne i wychwalane przez wszystkich modele sprawdzane zza granicy wcale nie okazują sie dobre. Ja osobiście przeszedłem przez 2m Funtanę od Silvestrego i ta niemiła przygoda wyleczyła mnie z patyczaków. Potem przyszedł czas na extrę 2.12 z comp-arf. tu jakośc super, lecz znowuż złe właściwości lotne. Na ten sezon szykuje juz niespodzianke rozmiaru 2.6. Może to będzie w końcu dobry strzał...

 

Jendak jesli chodzi o dobre modele polecam strone Composite-arf.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ostrzegam cię w porę:) Nie chodzi mi tu o właściwości lotne modelu lecz o jakoś Chińskich rączek i sklejki bananówki z jakiej model jest złozony. gdybyś chciał używać napędu elektrycznego wszystko zapewne byłoby spoko ale kiedy ja wsadziłem os 160 to model dosłownie zaczał się sypać. Dużą wadą jest cholerna folia która wganita się przy byle dotknięciu... kiedy próbujesz podnieśc model żeby go przenieść w środku dosłownie łamią się listewki z których jest złożony... Kiedyś podczas lotu odkleiło mi sie całe łoże silnika i silnik trzymał się tylko na 4 śrubeczkach m3 od przykręcania maski... Model jest dostepny w polsce na sotrnie mixmodel.esco.pl ale ja NAPRAWDE ODRADZAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze..... mnie sie wydaje ze do PL sciagany jest bubel. Nie wiem czym to jest powodowane, moze mniejsza cena zakupu u producenta a cena wystawiana jak za 100% towar ?? Mam pare modeli, przed zakupem zawsze badam fora zachodnie. I co ?? PIEKNE!!! Kiedy juz zdecyduje sie na zakup modelu w PL to przychodzi model no i przewaznie jest lekkie rozczarowanie. Slynne modele z EXTREME FLIGHT ?? np zle spasowane skrzydla !! inne katy kazdego plata ;/ jak dla mnie porazka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.