Skocz do zawartości

Powrót do młodych lat RWD 5


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

RWD to chyba nie jest - z tego co kojarze nie miał tak scinanych kątów kadłuba za skrzydłem :P.

EDIT: poszukałem i znalazłem - RWD miało kąty ścięte najwięcej przy skrzydle i coraz mniej przy stateczniku, a tutaj jest na odwrót :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepanie też zasiadam do kibicowania,tak pięknego modelu jakim jest RWD5-bis.

Przed rozpoczęciem już z kolei trzeciego modelu RWD6,miałem właśnie budować RWD5-bis w skali 1:3.

Miała być to wierna makieta,wykonana z planów samolotu,plany papcia Schiera miały być pomocne w rozwiązaniu konstrukcji podczas budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś mogłem poklecić przy moich listewkach.Co prawda nie za dużo poniewaz mi ich brakło i musiałem uruchomić "krajzegę"

 

rwd2.th.jpg

rwd3.th.jpg

teraz odłoże trochę kadłub i wezmę się za skrzydła a to moja ulubiona robota :D

 

Trochę czasu minęło ale niewiele posunąłem się naprzód co prawda dokleiłem znów "kilka listewek" no i mam już" serduszko" Jest to magnum .32

rwd4.th.jpg

 

rwd5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.