Skocz do zawartości

de Havilland D.H.108 Swallow


rapier

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie wszystko ladnie upchac na tyle ze zadne kabelki nie szpeca modelu.

Widac jedynie silnik wystajacy i dzwignie serwomechanizmow, no ale to nie szpeci za bardzo wygladu. Luk pod baterie przewidzialem od spodu modelu i to tez byloby niewidosczne bo zastanawialem sie czy nie zabudowac lipola na stale tak aby wystawal tylko przlacznik hebelkowy i gniazdo ladowania, ale lepiej miec mozliwosc wymiany pakietu , wiec bateria bedzie wsowana od spodu w szuflatke i zabezpieczana tasma , lub gumeczka. Wieczorem postaram sie umiescic fotki i wage ostateczna podam. Oblot w niedziele jak tylko pogoda dopisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze zdjecia

album_pic.php?pic_id=1497

album_pic.php?pic_id=1498

album_pic.php?pic_id=1501

album_pic.php?pic_id=1502

album_pic.php?pic_id=1503

 

Jeszcze troszke musze zmodyfikowac orczyki przy serwach bo ich kad zamocowania mozna regulowac co 90 stopni ( trzpien kwadratowy jest ) Wiec planuje nakleic na orczyki sklejkowe koleczka z odpowiednio nawierconym otworkiem. Inaczj nie da sie uzyskac pelnego zakresu ruchow lotek.

Mam nadzieje ze dzis zdaze to wszystko skonczyc i wyregulowac aby jutro jak pogoda pozwoli zrobic oblot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się ładniej oklejonym modelem tej wielkości... Jak dla mnie to na prawdę super Arku :) Powinieneś chyba zrobić zdjęcie jak leży obok nadajnika...

 

Mowisz i masz :)

 

album_pic.php?pic_id=1505

 

A tutaj fotka zmienionych orczykow. Wiem ze to nie wyglada cudownie, ale dziala juz dobrze a jak pomaluje sie pod kolor to moze nie bedzie az tak razilo

 

album_pic.php?pic_id=1506

 

Za kilka minut wkleje tez tutaj filmik ;)

 

O wlasnie tu:

FILM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.