Skocz do zawartości

Dromader.


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Może Luk faktycznie masz rację... niech na forum panuje tandeta, a reszta niech się zachwyca jakie to piękne modele. Chowam fotkę do kieszeni.

 

Mysle, ze zanim wyrazisz tak ostrą opinię powinienes sie zastanowic, tym bardziej ze masz juz swoje lata i chyba nie musze uczyc ciebie dobrych manier, nieprawdaż? Nie będę ci robił wyrzutów - kazdy ma prawo do swojego zdania (ja np. nie bralbym sie za dłubanie paskow na samolocie gdyby mialy wyjsc krzywo...). Doprawdy nie rozumiem skad w Tobie tyle negatywnych emocji? Wrzuc czlowieku na luz, szkoda zycia na nadymanie sie jak sterowiec ;)

 

Model ma latac, nie kazdy jest michalem aniolem, nie kazdemu wychodzi spod rąk arcydzieło.

 

Jak mowi moja ciotka - Wiem ze nie potrafie spiewac - ale bardzo lubię.

 

Takze - daj sobie spokoj i nie rob scen. Przez takie zadęcie wielu mlodych ludzi traci zainteresowanie modelarstwem widzac na lotnisku nabzdyczonych posiadaczy pieknych modeli ktorzy na widok czegos nie tak olsniewającego zachowują się ponizej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pleses, a gdybyś zobaczył tak paskudny model że aż piekny, mianowicie A-10 Warthog. Też byś puścił krytykę że model paskudny? Nie chcę Cię obrażać ale ostatnio mnie zaczynasz w...kurzać takimi tekstami. Nie podoba się? Nie pisz. Albo napisz w bardziej taktowny sposób nie obrażając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wtrącę, a co! :D

Ewidentnie wychodzi nam modelarskie zmęczenie zimą. Przedwiośnie czuć w powietrzu, aż się prosi żeby rzucić wszystko w diabły i pójść na cały dzień na lotnisko, polatać, spotkać się ze znajomymi, posiedzieć na świeżym powietrzu... A tu d%&* zbita - jeszcze za zimno na majówki i w pracy czy w szkole trzeba siedzieć. No i człowiek robi się drażliwy jak osa i przejmuje się byle uwagą jak stonka wykopkami :D

Ale cierpliwości, jeszcze trochę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziak - komu na latanie temu w drogę - ja niestety do pracy muszę za chwilę :cry: .

Własciwie tak po przemysleniu to przecież nie zależy nam by robić kaszanę na forum, w końcu nie jesteśmy tu za karę. Przecież każdy może mieć zły dzień. Tak więc Pany zwaśnione :devil: zapraszam na wirtualne piffko pod te latające brzydactwa i cudownosci :rotfl: :lol2: :jupi:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takze - daj sobie spokoj i nie rob scen.

 

A prosiłem "bez urazy"... Tym bardziej, że nie odnosiłem się do Twojego Dromadera lecz do modeli tandetnych, których sporo można niestety na forum naliczyć. Jeśli natomiast mówimy o wykonaniu Twojego modelu i nad faktem, że ktoś uznał go za ładnie wykonany, to ja przepraszam, ale jak w tej sytuacji oceniać Łosia Tomka lub Fokera Irka, czy modele Tigera. No sam powiedz? Ale bez szklaneczki piwa to my tego nie rozbieriom - zapraszam tam ;-)

 

konczac ten wątek w temacie dromaderowym - nie boje sie krytyki i cenie ją sobie, o ile jest konstruktywna ;) Nie porownuje sie do innych modeli bo szczerze mowiac nie mam takich aspiracji ;) jak dla mnie model ma poprostu latać i dostarczać frajdy, jak dla mnie moze byc oklejony nawet Panią Domu albo papierem toaletowym ;) byle latał i sprawiał radosc tworcy i pilotowi ;)

 

Uwazam jednak ze... lepiej dziala slowo zachęty niz slowo krytyki wartosciującej....

 

Mozna powiedziec - ciekawy model, w przyszlosci np. oklejając folią zacznij od.... skoncz na.... naprezaj w sposob.... a unikniesz fałdek.

 

Zapewniam cie ze z takiej krytyki znacznie wiecej czlowiek sie nauczy niz sluchajac slowa - TANDETA i to w odniesieniu do czegokolwiek :)

 

Mysle ze rozumiem o co ci chodzilo, mi chodzi jedynie o formę.

 

gdybym mial oceniac w ten sposob prace mojego syna (wartosciując to co zrobil slowami np. tandeta) prawdopodobnie bardzo bym go krzywdzil, zabil w nim chec tworczą i radosc z procesu tworzenia. Czasem zbuduje cos ladnego i namaluje cos fajnego a czasem robi cos ponizej swoich mozliwosci, ale w tedy zawsze mowie mu - chodz, usiądzemy razem i cos tu podlubiemy.

 

Finiszując - ide na lotnisko polatac rwd i raptorkiem ;)

 

Urazy nie zywię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jestem szczesliwym posiadaczem planow tego modelu :) planuje przerobic troche skrzydla... konkretnie chce zrobic w nim lotki :) poki co musze skonczyc 3 modele. wiec pewnie w wakacje dopiero zaczne. jakies wskazowki co do kadluba?? byl z czyms problem??

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sorry ale jak nie chce Ci sie robić miniaturek to nie rób nic!! reklamujesz swoją strone gdzie i jak sie tylko da!! jak ktoś będzie chciał tam dotrzeć to na pewno jakoś trafi.

 

btw masz zgodę autora na publikacje jego animacji i całego tłumaczenia?

 

http://www.gorzow.mm.pl/~mati1988k/modelarstwo/artykuly/dym.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę sie że to Qpa napisałeś bo wyszło by że znowu ścigam młodzież ale te posty są bezsensowne .

Albo ty na forum coś zamieszczasz ,albo daj już sobie już spokój bo mam już Twojej stronki po dziurki w nosie (po mimo że jest całkiem ciekawa) .Prawie jak reklama w TVN 5 raz podczas tego samego filmu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.