Skocz do zawartości

Krótki filmik z inauguracji sezonu, w końcu :)


Paweł Rzedzicki

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam, fajne latanko, ja również dzisiaj zrobiłem inaugurację sezonu, z tym, że ja od 4 miesięcy nie dotknąłem radia :shock: tak zardzewiałem, że odważyłem się zrobić tylko parę 8 jakieś beczki i pętle :roll:

U mnie był to również ponowny oblot modelu z nowym silnikiem (Saito 125 :mrgreen: ) całe szczęście wszystko przebiegło ok, chociaż tak dla pewności przykleiłem 50gr. ołowiu wewnątrz kadłuba na domku silnika, (wyważenie sprzętem wypadało na najbardziej tylny z zakresu producenta) który złośliwie się oderwał i powędrował sobie na sam ogonek ale nawet się nie zorientowałem podczas lotu, dopiero podczas lądowania zwalniając siadał na :ass: , ale dałem radę. Niestety koło południa zaczęło dmuchać dość intensywnie, a moja FUNTANA nie lubi wiatru więc zwinąłem sprzęty i do domku.

Jutro planowałem dalszy ciąg akcji "odrdzewiania kciuków pilota" ale wygląda na to, że zamiast śniegu tym razem deszcz będzie winowajcą :evil:

Jak sam powiedziałeś Paweł wreszcie zaczął się dla nas sezon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.