Skocz do zawartości

http://www.rc-electrotown.pl/


smootny

Rekomendowane odpowiedzi

W piatek zamówiłem regulator 30A .

http://www.rc-electrotown.pl/index.php?products=product&prod_id=5

 

Przyszedł szybko - priorytetem dziś była paka na miejscu u mnie.

Wszystko wydaje się ok - regulator nowy itd..

 

O dziwo do regulatora niedołożono - żadnego paragonu, faktury - NIC !!!

 

Dzwonie i pytam : "dlaczego niebyło żadnego dowodu zakupu" ?

- odpowiedziano mi że nie są vat'owcami, nie wystawiają paragonów ani faktur VAT.

Jedyna opcja która mogą mi dac to zwykły rachunek..

 

OK ale czemu tego nie wkładaja odrazu do paczki z zakupionym towarem ??

Oni na to, że jak ktos zechce to ma napisac maila to wtedy wypisze i włożą.

 

Zastanawia mnie fakt czy ten sklep wogóle jest zarejestrowany. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
smootny, jestes kozak kupujac w ciemno... :lol:

 

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

tylko tam w polandzie mieli regulatory turnigy hehe.

 

Przed zamówieniem zadzwoniłem do nich

- osoba z która rozmawiałęm - troszkę mówiła dziwnym językiem,

nie dokońca składała zdania z przerywnikami "jo" itd

Była to jednak opcja za pobraniem, więc nic nie traciłem - gdyż paczkę otworzyłem przy poczcie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam ze dwa razy, koledzy z klubu też. Nigdy nie było problemów - najmniejszych. Zresztą sklep jest raptem 60 km ode mnie a Koszalin znam doskonale, więc nie byłoby kłopotu odszukać sprzedawcę. Jak ktoś nie chce babrać się z zamówieniami w hobbycity z różnych powodów, może śmiało tam kupować sprzęt. Na allegro też się człowiek wystawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oj pany pany. Tak sobie obserwuję o czym rozmawialiście i mnie krew zalewa i muszę dorzucić dwa słowa. Po pierwsze "smootny", jeśli jesteś zdziwiony, że nie dostałeś żadnego potwierdzenia to radzę następnym radzę przed zakupem przeczytać regulamin. Po drugie osoby prowadzące działalność gospodarczą rozliczają się w całkiem inny sposób, a mianowicie zakup wpisują do odpowiedniej książki i nie musi wystawiać żadnych świstków. Tutaj przydaje się znajomość prawa i ekonomii. Dzięki działalności nie trzeba płacić "podwójnego" vatu a kupujący dostaje produkt po niskiej cenie.

Zastanów się dlaczego sklepy (vatowcy) nie sprowadzają z chin (hobby city)... bo by im sie to zupełnie nie opłacało.

gryzoń nie wiem gdzie kupowałeś te listewki ale na pewno nie u mnie heh.

 

Podsumowując to całe gadanie to powiem tylko tyle, że niesmakiem jest zobaczyć post na temat swojej działalności w dziale "Nieciekawe oferty", skoro ceny często są mniejsze od tych w chinach, a i klient jest obsługiwany całkiem rzetelnie. Opinia jednego człowieka może popsuć cały urok.

 

Pozdrawiam wszystkich prawdziwych modelarzy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wspólnie z kolegą zakupiliśmy w tym sklepie (jak na razie) dwa silniki E-max CF 2822. Cena atrakcyjna, przesyłka dotarła szybko, opcja ,,za pobraniem,, . Sprzedawca działa na Allegro już bardzo długo. Mnie też dziwi umieszczenie tego sklepu w tym dziale choćby dlatego że nie wypowiada się żadna osoba poszkodowana. A ceny są atrakcyjne.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem ostatnio w tym sklepie regulator Turnigy plush 60A i kartę programującą do niego.

Przesyłka dotarła bardzo szybko. Towar fabrycznie nowy. Cena bardzo zachęcająca do zakupu. Kontakt mail'owy i telefoniczny bardzo dobry i życzliwy.

Zamieszczenie postu o tym sklepie w dziale nieciekawe oferty, to chyba jakieś nieporozumienie lub pomroczność jasna.

Jeżeli komuś zależy na papierkach do kupowanego towaru i całej tej biurokracji, jego sprawa jest wiele innych sklepów, które spełnią jego oczekiwania.

Jak się chce psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie.

Zastanówcie się czy lepiej kupić np. regulator (taki jak kupiłem) za 180zł., nówka, foliowana bez papierków, czy za 250zł. z papierkami? Dla mnie te papierki nie mają wartości 70zł.

Pozwolę sobie zacytować tutaj biblię, bo przecież jesteśmy narodem katolickim

Kto z was jest bez grzechu niech pierwszy rzuci na nią kamieniem.

Dla mnie jest ten sklep OK i jak będę coś jeszcze kupować, a na pewno będę, i ten sklep będzie miał konkurencyjną cenę, to na pewno w nim kupię i będę go polecał innym kupującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co w ogóle kupować w czymś takim gdzie można i tak taniej i czasem szybciej a przy okazji i większy wybór w normalnym źródle?

 

Zastanówcie się czy lepiej kupić np. regulator (taki jak kupiłem) za 180zł., nówka, foliowana bez papierków, czy za 250zł. z papierkami? Dla mnie te papierki nie mają wartości 70zł.

 

Lepiej to kupić za 140zł też zafoliowany nówka sztuka :) i to z papierkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prowadząc własną firme na ryczałcie klientą też nie wystawiam żadnych rachunków tylko zlecenie naprawy jak zabieram komputer do serwisu a jak pracuje na miejsciu to nic nie piszę.

tak więc to żadna lewizna propostu usługi. czy krawiec lub szewc też pisze wam rachunki ? raczej NIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. marci133 ale o problemach reklamacji w tym sklepie też nie można nic powiedzieć dlatego że nikt jeszcze o tym nie pisał. Niedawno czytaliśmy chyba w Hyde Parku o drożyźnie w polskich sklepach. Były to niezbyt pochlebne opinie. A tutaj pojawia się taka oferta i też nie dobrze. I tutaj ciśnie się na usta stwierdzenie że jednak jesteśmy narodem malkontentów ( może nie wszyscy) . Prawdziwe są słowa wojcia ,, jak się chce uderzyć to kij zawsze się znajdzie,, . Ale jeżeli ktoś nie chce kupować taniej to nie musi, przecież mamy wolny wybór.

Pozdrawiam Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....."smootny", jeśli jesteś zdziwiony, że nie dostałeś żadnego potwierdzenia to radzę następnym radzę przed zakupem przeczytać regulamin.

 

Nie czytałem to fakt.. ale nie zmienia to faktu, że jesteście chyba jedynym sklepem, który nie daje paragonu lub "ZWYKŁEGO RACHUNKU" na sprzedany towar do wysyłanej paczki. Z ciekawości w poniedziałek dowiem się w skarbówce czy czasami sprzedawca niema czasami obowiązku czegoś takiego robić.

 

Po drugie osoby prowadzące działalność gospodarczą rozliczają się w całkiem inny sposób, a mianowicie zakup wpisują do odpowiedniej książki i nie musi wystawiać żadnych świstków. Tutaj przydaje się znajomość prawa i ekonomii.

 

Sam mam działalność gospodarcza i wiem jak rozliczają się osoby prowadzące taki interes.. zaczynam się zastanawiać czy aby ty do końca też to wiesz.. czy tylko udajesz że wiesz..

 

Dzięki działalności nie trzeba płacić "podwójnego" vatu a kupujący dostaje produkt po niskiej cenie.
oczywiście i w nieskończoność można tak kupować i sprzedawać (zapominając o vacie który i tak kiedyś cię dogoni) - nie mówiąc już o zaje.....cie zadowolonych klientach - coś tu chyba jednak jest nie tak..

 

Opinia jednego człowieka może popsuć cały urok.

Jeżeli jest prawdziwa - to może popsuć o wiele więcej - uwież mi ...

 

Zastanawiam się również kto przeniósł mój post do CIEKAWYCH OFERT - SKORO MÓJ POST DOTYCZYŁ MOJEGO ODCZUCIA - MA SIĘ ZNALEŚĆ W NIECIEKAWYCH OFERTACH !!!!

 

Jeżeli ktoś ma inne zdanie na temat tego sklepu - niech napisze kolejny wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj pojawia się taka oferta i też nie dobrze. I tutaj ciśnie się na usta stwierdzenie że jednak jesteśmy narodem malkontentów ( może nie wszyscy)

 

Że jest tania oferta jest ok. Ale naprawdę myślisz że facet znalazł złoty środek na ominięcie cła, podatku i całej tej biurokratycznej machiny? Jeżeli to jest ok to po co cała reszta się w to wszystko bawi, dla przyjemności? Po to by cena w sklepie była wyższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja

Zastanawiam się również kto przeniósł mój post do CIEKAWYCH OFERT - SKORO MÓJ POST DOTYCZYŁ MOJEGO ODCZUCIA - MA SIĘ ZNALEŚĆ W NIECIEKAWYCH OFERTACH !!!!

Nie krzycz prosze bo nie ma o co.

Nikt nie zostal oszukany, nie odmowiono naprawy/wymiany, towar doszedl, cena byla ok - gdzie tu sens wstawiania tego w nieciekawe oferty ?

Jeżeli ktoś ma inne zdanie na temat tego sklepu - niech napisze kolejny wątek.

Jasne, a moze jeszcze - srednio ciekawa i tysiac innych ?

Naprawde - w tej chwili nie widze najmniejszego sensu umieszczania tego w nieciekawych.

Edit: Jakim cudem trafiło to do ciekawych ofert??!! Kto to przeniósł?

Jak dacie dowod na to, ze sklep dziala nielegalnie i omija podatki to ok - bo teraz to sa zwykle pomowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dacie dowod na to, ze sklep dziala nielegalnie i omija podatki to ok - bo teraz to sa zwykle pomowienia.

 

Jak na razie, a tyczy się tego cały wątek to problem jest nawet z paragonem, rachunkiem a nie wspomnę o fakturze.

 

Edit: mammuth - moim zdaniem coś za szybko się pośpieszyłeś z tymi przenosinami :)

 

Edit 2: Szybki jesteś z tym cytowaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mammuth - w takim razie wykasuj wątek bo mnie szlak trafi !!!!!!!

.... skoro już każdy tu robi co chce - paranoja ...

 

Naprawde - w tej chwili nie widze najmniejszego sensu umieszczania tego w nieciekawych.
od tego to chyba ja tu jestem skoro założyłemten wątek -HOLERA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: mammuth - moim zdaniem coś za szybko się pośpieszyłeś z tymi przenosinami :)

 

Edit 2: Szybki jesteś z tym cytowaniem :)

 

Moze nie powinien byc w ciekawych, ale nie powinien byc rowniez w nieciekawych ;)

Brakuje czegos posredniego - zobaczymy - poki co obowiazuje zasada - niewinnosci dopoki nie zostanie udowodnione, ze jest inaczej.

Jaki tam szybki - przypadkiem mi sie kliknelo :lol:

mammuth - w takim razie wykasuj wątek bo mnie szlak trafi !!!!!!!

.... skoro już każdy tu robi co chce - paranoja ...

 

Cytat:

Naprawde - w tej chwili nie widze najmniejszego sensu umieszczania tego w nieciekawych.

od tego to chyba ja tu jestem skoro założyłemten wątek -HOLERA.

 

Dobra - moge watek zamknac do wyjasnienia, bo jak usune - to bedzie znowu, ze jakies uklady sa albo co ;)

Nie ma sie co unosic i denerwowac ani tez cholerowac - jestesmy dorosli i zalatwmy sprawe jak dorosli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.