Skocz do zawartości

http://www.rc-electrotown.pl/


smootny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bądź złośliwy smootny, nie musisz dzwonić dziesięć razy. Wystarczyło się zainteresować co się stało, że przesyłka nie dotarła. Przecież jesteśmy ludźmi i potrafimy się dogadywać. Ja wychodzę z założenia, że jak się chce, to się wszystko załatwi. Tym bardziej że jestem człowiekiem bezkonfliktowym. A sklep prowadzę dla przyjemności, dzięki niemu poznałem wielu ciekawych modelarzy i to jest dla mnie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 miesiące temu...

Kupiłem w tym sklepie razem z kolegą 2 flymentory. Jeden okazał się być lekko niesprawny- nie trzymał ogona. Odesłałem do reklamacji i zamiast czekać na decyzję producenta otrzymałem nowy na koszt Właściciela sklepu. To był mój pierwszy zakup w tym sklepie i jestem zbudowany podejściem do klienta. Wielki plus. Oby tak dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A więc wypowiem się teraz ja na temat sklepu. Ostatnio kupiłem nadajnik Turnigy 9x przyszedł po dwóch dniach.Sprawny wszystko w jak najlepszym porządku.

Po jakimś czasie pomyślałem, że przydał bym mi się pakiet do nadajnika i samolotu więc wchodzę na stronę sklepu i patrze ,że w dniach od 4 do 7 sierpnia będzie nie czynny a zamówienia złożone w tym czasie zostaną zrealizowane po tej dacie. Pomyślałem więc ,że zamówienie złoże sobie w niedziele 7 sierpnia i tak też zrobiłem.

Jakie było moje zdziwienie kiedy wchodząc o godz. 12.00 na stronę sklepu pokazał się komunikat ,że sklep w dniach od 8 do 10 sierpnia będzie nieczynny.

Nie po to czekałem te kilka dni żeby teraz czekać jeszcze te następne kilka dni jak bym wiedział to poszukałbym w innym sklepie, a zależy mi na czasie.

Nie mam pretensji do właściciela , że sklepu jest nieczynny tylko zirytowało mnie to

,że zamiast od razu napisać ile sklep będzie nieczynny to informacje są podawane na raty .Teraz nie wiem czy po 10 sierpnia znowu nie będzie jakieś przerwy to tyle na ten temat.

Co do innych zamówień i towaru nie mam zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to są wypadki losowe ?

Facet mógł zwyczajnie złamać nogę , rękę , czy cokolwiek . Mogło go potrącić auto rano w drodze po bułki ... Gdyby nie było kontaktu na stronie faktycznie można by mieć pretensje ale sporo tam tego umieścił i wiem że gdybyś zadzwonił nawet w sobotę czy niedzielę gdy wszyscy byli na pikniku to Jacek by odebrał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Sorki ale troszkę przysnąłem. Teraz sklep Rc-ElectroTown.pl zmienił się na www.Radio-Modele.pl, Myślę, że się na mnie za to nie obrazicie. Staram się wszystko tak ogarnąć, aby klienci mieli jak najlepiej. Informacje o zmianie domeny dostali wszyscy, którzy byli u mnie zarejestrowani. W tej chwili pracujemy nad rozbudową nowej strony, bo ma ona wiele możliwości...i dużo niedociągnięć. Powoli nabiera to wszystko kształtu. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycjw co do funkcji dodatkowych sklepu, to proszę pisać na adres sklepu lub na pw. Cenne uwagi będą skutkowały oczywiście rabatami. Nowości w asortymencie będą przekazywane na kanale FB (Radio-Modele). A i w niedługim czasie pojawi sie nowy ciekawy asortyment, nie tylko z dziedziny modelarstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.