Skocz do zawartości

Beny 3d - moj pierwszy "szok"- flayer


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jako że mój SPEED zmienia właściciela to zostały mi serwa Conrada 8g i takowe wylądowały w Benku :)

 

Beny12.jpg

 

 

Sałość prawi edo lotu, brakuje regulatora i pakeitu waży jak poniżej :)

 

Beny13.jpg

 

pakiet musze chyba od Stośka zamówić, tylko nei wiem jaki :( 2s chyba z 720mAh ale nei wiem czy prądowo do silnika wydadzą :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benio dziś oblatany :) Na pakiecie 3s 1320 i śmigle GWS7x3,5 . Lata fajnie, zawis robiłęm na 50% mocy.

 

Przy pętlach skrzydełka wyglądały jak V, aż do momentu :) Robiłem zawis i model przestał mi reagować na SW, został wychylony na zaciągniętym i zaczoł kręcić pętle. prubowałem nad nim zapanowac aż odpadło skrzydło :(

 

Model poklejony i gotowy do kolejnego lotu był po 1h. Lot odbyłem w pokoju córki, dwa zasy po 10sek skończyły się walnięciem w biurko i lekkie uszkodzenia powstrzymały mnei od dalszych prób :)

 

Szkoda tylok ze te pąłty tak się gna :( Musze zakupić węgiel i wkleić na cały płat w natarciu mozę cos pomoze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o czym kolega pisze.

Przy ciezkim pakiecie 1300 2 cele model w locie nurkowym skladal skrzydla w "U"

Tyle ze niedo takiego latania to czyba model ???

Przy mniejszej wadze modelu (pakiet 600 ) efek jest juz mniejszy.

U mnie nadal z ciezki cilnik a i serwa mona by odciazyc - bo 180g to pewnie zaden rarytas dla modelu ,a ja mam teraz az 260 lub 230g (w zaleznosci od pakietu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.