Skocz do zawartości

Delta z depronu w 120minut


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki polecacie silnik do delty 120 na zasilaniu 4S aby można było pocisnąć troszkę więcej niż 112 km/h ?? :) Myślę nad małym śmigłem (żadnych prądożernych EDF) i wysokim kv ale jak to przeliczyć do takiej delty, jaka powinna być moc silnika ? Celowanie w 600W i 2200kV ma sens ? :)

Ewentualnie ten: http://hobbywawa.pl/index.php?page=shop.product_details&category_id=15&flypage=flypage_new.tpl&product_id=2742&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=53

 

Da rade go zamocować jakoś z sensem i w miarę solidnie w delcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 806
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim zdaniem to da radę, wypuścisz listwę główną która idzie wzdłuż kadłuba i tam zamontujesz. Tyle, że ta delta musi być pancernie zrobiona bo inaczej to Ci się połamie. Mam taki motorek w pełni sprawny w praktycznie bardzo dobrym stanie, tyle co parę rysek i otarć ;)

Za 5 dych z przesyłką, jakby co to się odezwij na pw.

http://www.suxflyhobby.en.ecplaza.net/rc-inrunner-brushless-motor-2858--298672-2275189.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tyle, że ta delta musi być pancernie zrobiona bo inaczej to Ci się połamie.

Połamać się nie połamie ale nie będzie nad nią sterowności gdy siły przeciążeń wezmą górę :)

Nie sztuką jest zrobić pancerny model.

Sztuką jest zrobić pancerny model który mało waży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko a jak ustawić sterowanie delta w aparaturze Turnigy9xr sam program delta wystarczy i kanały są automatycznie zmiksowane?? Buduje swoja pierwszą delte obecnie i zgłupiałem troche z ustawieniami.

 

Wystarczy. Ewentualne nieprawidłowe wychylenia zmienisz w mikserze przez zmianę "+" na "-" przy CH1 i CH2. Trzeba będzie jeszcze dopisać gaz do któregoś kanału i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.