Skocz do zawartości

dwupłat akrobat EXPERIMENTAL


piotr

Rekomendowane odpowiedzi

no i się doczekałem, :cheers: mam w końcu upragnionego ZDZ, miała być 40-tka, ale uznałem że nadmiar mocy zawsze się przyda, no i mam 50-tkę. Dziś zacząłem przerabiać cały swój model dwupłata, ściąłem całą górną powierzchnię kadłuba, łącznie z kabiną, został tylko ster :lol: kierunku. Znalazłem gdzieś w gratach kupioną rok temu kabinkę od EXTRY 300 i ją zaadoptowałem, postaram się zrobić foty i zamieścić- już mi się podoba :D. uzbroję go w nowe wyposażenie i dam na ster wysokości 2 serwa, :) no i chyba zrobię mu maskę :) ........... To będzie kolejny experyment, a tak wogóle to rozrysowałem ULTIMATE i już go zmieniam wizualnie, ten też będzie pod ten silnik 50-tkę, ale będę go robił z laminatu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

dzięki dzięki, jeśli trzeba jakiejś rady w tym temacie to walcie jak w dym, nawet na GG 9015619,

dla wiadomości to latałem tym czymś na silniku 40 cm, a obecnie to siedzi tam ZDZ 50 no i go przerabiam, takrze będzie miał nowy IMAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko się nie śmiejcie, ale ten silnik :D to nic innego jak chinol od Stośka

http://nastik.pl/silnik-benzynowy-40cm-spe40z-p-29.html

jest świetny, na początek zabawy z benzyniakami i w dobrej cenie, a co ciekawe to ma całkiem dobre parametry. Na śmigle BAMBULA 20X8 to ma prawie 9 kg siągu statycznego i waży niewiele więcej niż 26 MVVS z łożem, idealnie się nadaje do takich modeli jak ten i do górnopłatów, :shock: kto wieży bądź nie :shock: ale ten mój dwupłat :shock: waży 7,5 kg, a z tym silnikiem 3 metry rozbiegu i model już w powietrzu, :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

załamka :(:(:( , zacząłem te remonty modelu i mam go dość :x :x

a jeszcze pooglądałem na zdjęciach inne modele i :?: żywot tego modelu stanął pod znakiem zapytania :?: :scratch: rozrysowałem model ULTIMATE i mi się on tak podoba :lol: uhmmmmmmmm nie mam weny uhmmmmmmmm , ludzie macie jakieś ciekawe plany modeli sportowych typu SU 26 lub PITTSA a może ultimate, może być CHALENGER ???? :thumleft:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.