Skocz do zawartości

sopwith camel


pacek

Rekomendowane odpowiedzi

Pogratulować, druga próba mistrzostwo.

wiedziałem, że "Niemcy" mi to wytkną, ale żeby nie fałszować historii nie chciałem cenzurować dokumentu :mrgreen:

 

ale można do tego też podejśc w inny sposób, przy okazji tego incydentu, mogę potwierdzić słuszność konstrukcji modelu, nie doznał najmniejszego uszczerbku, a gwizdnął zdrowo aż śnieg z pobliskich choinek spadł ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 207
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jakaś totalna ściema, dochodzą do mnie jakieś sygnały o problemach zaopatrzeniowych, a to że benzyna za mało oktan, a to że w rycynie za mało rycyny i takie tam :D

 

Ale mój agent specjalny donosi, że Niemcy szykują straszną broń, ponoć ma ważyć mniej niż 1,5kg :shock: zaczynam się bać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uchyla, tylko nie ma czasu na budowę.

Jak zrobię Dr-a na sobotę/niedzielę (niewiele w sumie brakuje) to oczywiście jestem gotów na ostateczne rozprawienie się z cwaniaczkami w Camelach (ich przewaga ilościowa im nie pomoże).

 

Tylko obawiam się abyśmy znowu tą walką nie udowodnili że kombat to 95% przypadek :mrgreen: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.