Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fokker Dr1

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
270 odpowiedzi w tym temacie

#1 u4an

u4an
  • Modelarz
  • 58 postów

Napisano 11 marzec 2012 - 23:06

Nom... Racja. :mrgreen:

#2 Wodzu 7

Wodzu 7
  • Modelarz
  • 112 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 22:14

He,he...,raczej wyglądał :devil:

#3 u4an

u4an
  • Modelarz
  • 58 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 18:21

Nieźle wygląda!

#4 mariusz70

mariusz70
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 17:47

No tak co racja to racja

#5 pacek

pacek
  • Modelarz
  • 950 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 17:45

że ktoś chciał sciąć wszystkie na raz

i wybitnie się przysłużył w doprecyzowaniu regulaminu w tej kwestii :mrgreen:

#6 mariusz70

mariusz70
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 06 kwiecień 2010 - 17:40

I ja pamiętam że były ataki na słupki i pamiętam że ktoś chciał sciąć wszystkie na raz Nie pamiętasz Piotrek kto :wink:

#7 Gośćmiszczu_*

Gośćmiszczu_*
  • Guests

Napisano 06 kwiecień 2010 - 17:01

jak widać z danych historycznych zdaje się że w zeszłym roku NA ZAWODACH praktycznie nie było wogule trafień w słupki...

Danych sfałszowanych przez tajne służby? :mrgreen:
Ja pamietam jakieś eee 4 moje i 2 Marka do tego Wojtek chyba utłukł jakiś słupek. A jak donoszą dane historyczne to nie na wszystkich zawodach były słupki więc nie było szansy się wykazać.

P S ładny ten Foker ciekawe jak będzie działał w warunkach bojowych.

#8 pacek

pacek
  • Modelarz
  • 950 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 22:55

nie, no rewelacja, strach się bać :mrgreen: ale start z ziemi z wyłączonym silnikiem (12zł) to będzie raczej ciężko przeprowadzić :rotfl:

#9 Janek

Janek
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 05 kwiecień 2010 - 20:51

Czołem Widzę że licytacja kto lepiej słupki będzie ciął. Co prawda w zaciszu swojego lotniska można się w to bawić ale jak widać z danych historycznych zdaje się że w zeszłym roku NA ZAWODACH praktycznie nie było wogule trafień w słupki... No ale to była nowość może teraz będzie lepiej. A tak w temacie Dr1 to w sobotę byliśmy na polu (w przerwie między świątecznym laminowaniem Skua), co prawda miałem kamerę na pokładzie ale karta się wysunęła i uznałem to za battery malfunction i zdemontowałem - efekt brak filmu z pokładu.. Na szczęście był nasz forumowy kolega-pilot (większych obiektów latających sterowanych od środka Darek3333 dzięki wielkie!) i nagrał mój lot. Udostępnił nagranie na YT. Co prawda nie było atrakcji typu słupki lub kret itp, ale za to jest udane lądowanie. Co prawda przymiarki trwają pół lotu ale jest. Motor był zgaszony bo bałem się stracić 12 zł (śmigło). Zwracam uwagę że silnik to ASP i 5% nitro.

#10 pacek

pacek
  • Modelarz
  • 950 postów

Napisano 04 kwiecień 2010 - 04:51

Tnie już bez problemów jeden słupek więcej niż 3 razy?

czego to w photoshopie nie da się teraz zrobić :shock: :mrgreen:

no widzę, że zanosi się na niezłą jatke w Wa-wie zarówno w I jak i II WW :D

#11 TooM

TooM
  • Modelarz
  • 284 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 22:10

Poza tym Andrzej - lataj na słupki, lataj... A my NIETYKALNI zajmiemy się resztą..

A Kamikadze Wrocław Was pogodzą.

a jak zobaczysz w akcji naszego nowego skrzydłowego zwłaszcza w ataku na słupki to się zdziwisz, ze to takie proste

Tnie już bez problemów jeden słupek więcej niż 3 razy? :mrgreen:
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
>>>>>>>>>>>>>>>>
Ciąg dalszy na drugim słupku.Tak wyglądał pierwszy lot od październikowych dożynek,na dokładkę na siedząco.
Niezawodny Be'be' nawet nie wymagał po zimie regulacji

Dołączona grafika

#12 Janek

Janek
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 10:21

W lany poniedziałek to ja proponuję dać Wam lanie. Tylko tym razem będzie bez drukowania wyników, bo latam z kamerą i wszystko zostanie zarejestrowane. I okaże się wielka chwała Deera ! ..i niskość pozostałego planktonu WWI (wielbłądy i inne takie, parzystokopytne)

#13 pacek

pacek
  • Modelarz
  • 950 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 09:05

Jankowi się troche kalendarz pomylił 1 kwiecień już był, a teraz będzie wielkanoc, no gdyby to napisał w lany poniedziałek to jeszcze, bo pomyślał bym, że polewa :mrgreen:

#14 mariusz70

mariusz70
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 03 kwiecień 2010 - 07:44

HA hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahah Janek masz gorączke i majaczysz

#15 Janek

Janek
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 21:01

Chłopcy, nie kłóćcie się proszę. To temat o najlepszym modelu do kombatu jaki powstał do tej pory, więc proszę nie zaśmiecać wątku jakimiś licytacjami nt. podrzędnych konstrukcji. I tak wiadomo, że najlepiej lata Fokker Dr1. :mrgreen:

#16 goras

goras
  • Modelarz
  • 1 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 20:26

goras a widział Ty Niuporta w locie?

mariusz, a Ty widział Camela jak lata? zobaczysz...

#17 goras

goras
  • Modelarz
  • 1 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:43

widzieć widział, raz... i trochę ciemno było :roll: ale to wystarczy by zobaczyć różnicę

#18 pacek

pacek
  • Modelarz
  • 950 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:41

silnik działa lata, nie działa spada :mrgreen: a przecież spada to Ecik robi. :ble:

#19 mariusz70

mariusz70
  • Modelarz
  • 0 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:22

#20 Janek

Janek
  • Modelarz
  • 34 postów

Napisano 02 kwiecień 2010 - 19:17

iee tam... wielbłąd nie ma szans... Poza tym Andrzej - lataj na słupki, lataj... A my NIETYKALNI :) zajmiemy się resztą.. A poza tym to Arek zaczął kozaczyć z tym lądowaniem bo mu się w końcu PO PÓŁ ROKU :D - DZIŚ udało wylądować Co do filmu i lądowania to wcześniej zrobiłem krótki film z "lądowaniem" ale przesadziłem z kompresją i widać głównie piksele wielkości pudełka zapałek. No ale wrzuciłem.Drugi film: